Кандидати в депутати Носівської міської ради (2015)

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Кандидати в депутати Носівської міської ради (2015)

Аграрна партія України[ред. | ред. код]

  1. Гордін Олег Володимирович, народився 21.07.1962, освіта вища, безпартійний, Козелецьке міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби, заступник начальника управління, проживає: Носівка; округ Перший кандидат
  2. Приседько Валентина Іванівна, народилася 13.11.1965, освіта вища, безпартійна, Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Київ, лікар, проживає: Носівка; 18,0000;округ 9
  3. Кириченко Людмила Миколаївна, народилася 23.11.1964, освіта вища, безпартійна, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Носівської райдержадміністрації, директор, проживає: Носівка; 17,3917;округ 12
  4. Драга Олександр Васильович, народився 03.11.1976, освіта вища, безпартійний, Носівська районна лікарня, лікар, проживає: Носівка; 16,7598;округ 14
  5. Хоменко Надія Олександрівна, народилася 05.03.1953, освіта вища, безпартійна, Носівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад" І-ІІІ ст., директор, проживає: Носівка; 16,6667;округ 24
  6. Чухліб Ярина Олексіївна, народилася 19.09.1974, освіта вища, безпартійна, Районний будинок культури, провідний методист, проживає: Носівка; 15,6424;округ 2
  7. Шульга Руслан Валентинович, народився 01.08.1975, освіта вища, безпартійний, Носівська центральна районна лікарня, лікар, проживає: Носівка; 14,9532;округ 15
  8. Шерстюк Григорій Миколайович, народився 19.06.1956, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Носівський цукровий завод", начальник комерційного відділу, проживає: Носівка; 13,6054;округ 20
  9. Кудін Валентин Миколайович, народився 13.11.1962, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Носівський цукровий завод", директор, проживає: Носівка; 13,1783;округ 5
  10. Калинка Олексій Іванович, народився 27.03.1953, освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, проживає: мм.; 12,6667;округ 3
  11. Калинка Григорій Іванович, народився 17.10.1958, освіта вища, член Аграрної партії України, ФГ "Калинка", голова, проживає: Носівка; 12,5874;округ 17
  12. Оксимець Василь Олександрович, народився 06.12.1996, освіта вища, безпартійний, ДУ "Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України", завідувач, проживає: Носівка; 11,6883;округ 6
  13. Ляшенко Олександра Олександрівна, народилася 29.07.1940, освіта вища, безпартійна, Районна рада ветеранів, голова, проживає: Носівка; 11,4286;округ 10
  14. Кобрисєв Олександр Григорович, народився 27.04.1972, освіта вища, член Аграрної партії України, тимчасово не працює, проживає: Носівка; 10,8527;округ 23
  15. Воловник Владислав Васильович, народився 05.07.1953, освіта вища, безпартійний, СФГ "Вікторія", заступник голови, проживає: Носівка; 10,6918;округ 18
  16. Тополь Сергій Миколайович, народився 08.08.1970, освіта вища, безпартійний, КП "Київський метрополітен", електромонтер, проживає: Носівка; 10,6509;округ 16
  17. Шинкаренко Олександр Григорович, народився 22.05.1984, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, проживає: Носівка; 10,6061;округ 8
  18. Устименко Микола Миколайович, народився 22.05.1965, освіта вища, безпартійний, РВУ "Київавтогаз", Носівська АГНКС, начальник, проживає: Носівка; 9,9379;округ 1
  19. Олексенко Людмила Іванівна, народилася 11.04.1970, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, проживає: Носівка; 9,6970;округ 4
  20. Хиленко Раїса Степанівна, народилася 21.09.1959, освіта вища, безпартійна, пенсіонер, проживає: Носівка; 9,4891;округ 11
  21. Чередниченко Леонід Григорович, народився 16.06.1965, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Нива 2008", заступник директора, проживає: Носівка; 8,6957;округ 21
  22. Яременко Наталія Костянтинівна, народилася 01.01.1957, освіта вища, безпартійна, Носівська централізована бібліотека, директор, проживає: Носівка; 8,4905;округ 19
  23. Ємець Микола Віталійович, народився 06.05.1985, освіта вища, безпартійний, Носівська районна школа мистецтв, викладач, проживає: Носівка; 7,4074;округ 25
  24. Бокотько Анатолій Андрійович, народився 27.10.1951, освіта вища, безпартійний, КП "Носівка-Комунальник", майстер, проживає: Носівка; 7,1942;округ 13
  25. Гумен Микола Михайлович, народився 03.10.1968, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, проживає: Носівка; 6,5359;округ 26
  26. Євсович Наталія Олександрівна, народилася 17.02.1978, освіта вища, безпартійна, Носівська районна гімназія, вчитель, проживає: Носівка; 4,6512;округ 7
  27. Буняк Наталія Миколаївна, народилася 17.01.1960, освіта вища, безпартійна, Носівська селекційно-дослідна станція, директор, проживає: Носівка; 3,3057;округ 22

Батьківщина[ред. | ред. код]

  1. Сеник Олег Володимирович, народився 30.09.1967, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", підприємець, проживає: Носівка; округ Перший кандидат
  2. Данилко Лариса Миколаївна, народилася 20.05.1970, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Носівська районна гімназія, заступник директора, проживає: Носівка; 26,5734;округ 17
  3. Передерій Олексій Олексійович, народився 31.08.1984, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Земля і воля", заступник директора, проживає: Носівка; 24,4898;округ 20
  4. Єрьоменкова Наталія Василівна, народилася 27.09.1954, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Навчально-виховний комплекс №3, вихователь, проживає: Носівка; 24,0223;округ 2
  5. Кужель Тетяна Федорівна, народилася 28.06.1976, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", домогосподарка, проживає: Носівка; 22,2222;округ 25
  6. Якушенко Галина Миколаївна, народилася 13.02.1963, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Носівська ЗОШ №4, вчитель, проживає: Носівка; 22,0126;округ 18
  7. Гресь Микола Миколайович, народився 22.06.1966, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", підприємець, проживає: Носівка; 21,7054;округ 23
  8. Кирилов Анатолій Олександрович, народився 18.07.1966, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", підприємець, проживає: Носівка; 20,6611;округ 22
  9. Мельник Анатолій Григорович, народився 22.06.1944, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ФГ "Нектар", голова, проживає: Носівка; 20,6522;округ 21
  10. Мурашко Надія Олександрівна, народилася 03.04.1986, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, проживає: Носівка; 18,3432;округ 16
  11. Медвідь Анатолій Миколайович, народився 01.04.1962, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Сканер-центр" м.Київ, черговий, проживає: Носівка; 17,8295;округ 5
  12. Кириленко Олександр Васильович, народився 25.12.1962, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", підприємець, проживає: Носівка; 17,6471;округ 26
  13. Чорна Наталія Віталіївна, народилася 21.07.1970, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Носівський дитячо-навчальний заклад №1, завідуюча, проживає: Носівка; 16,9811;округ 19
  14. Бєлозор Наталія Михайлівна, народилася 21.10.1974, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Носівська районна гімназія, вчитель, проживає: Носівка; 16,8831;округ 6
  15. Іонін Анатолій Володимирович, народився 09.12.1952, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, проживає: Носівка; 16,3043;округ 12
  16. Руденко Людмила Олексіївна, народилася 30.05.1969, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КП "Носівські теплові мережі", бухгалтер-економіст, проживає: Носівка; 15,1163;округ 7
  17. Сеник Артем Олегович, народився 05.01.1991, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, проживає: Носівка; 15,1079;округ 13
  18. Наливайко Сергій Ігорович, народився 30.05.1986, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, проживає: Носівка; 14,6667;округ 3
  19. Чередниченко Микола Миколайович, народився 14.06.1955, освіта професійно-технічна, безпартійний, КП."Носівка-Комунальник", директор, проживає: Носівка; 14,6465;округ 8
  20. Скиба Олександр Петрович, народився 27.09.1993, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, проживає: Носівка; 13,1387;округ 11
  21. Омельченко Віктор Григорович, народився 11.09.1965, освіта загальна середня, безпартійний, Київ, метрополітен, майстер, проживає: Носівка; 13,0435;округ 1
  22. Друзь Олена Олександрівна, народилася 16.09.1974, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Профком працівників освіти, голова, проживає: Носівка; 12,5000;округ 24
  23. Кононенко Олександр Петрович, народився 13.05.1958, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Носівська райдержадміністрація, головний архітектор, проживає: Носівка; 12,1212;округ 4
  24. Хіняєв Олександр Миколайович, народився 17.06.1969, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Районна лікарня, лікар, проживає: Носівка; 11,4286;округ 10
  25. Хахуда Алла Григорівна, народилася 22.08.1986, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, проживає: Носівка; 10,2803;округ 15
  26. Яцун Володимир Михайлович, народився 09.09.1987, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Носівський районний суд, помічник судді, проживає: Носівка; 10,0559;округ 14
  27. Друзь Богдана Олександрівна, народилася 10.12.1996, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", студент, проживає: Носівка; 7,3333;округ 9

Громадянська позиція[ред. | ред. код]

  1. Богдан Олексій Іванович, народився 14.05.1987, освіта вища, член Політичної партії "Громадянська позиція", ТОВ НВКЦ "Прес", інженер-технолог, проживає: Носівка; округ Перший кандидат
  2. Бовкун Олексій Олексійович, народився 04.05.1985, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Громадянська позиція", ДП "КБТЗ", слюсар, проживає: Носівка; округ 22
  3. Бурячок Олена Вікторівна, народилася 01.10.1987, освіта вища, безпартійна, Носівський районний відділ освіти, заступник головного бухгалтера, проживає: Носівка; округ 12
  4. Веременко Анатолій Васильович, народився 27.12.1988, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Громадянська позиція", Київ-пасажирський ЛВЧД-1, бригадир, проживає: Носівка; округ 14

Європейська солідарність[ред. | ред. код]

  1. Перевера Андрій Михайлович, народився 27.11.1979, освіта вища, безпартійний, Носівська міська рада, заступник міського голови, проживає: с.Підгайне; округ Перший кандидат
  2. Пугач Іван Іванович, народився 09.10.1962, освіта вища, безпартійний, Носівська міська рада, міський голова, проживає: Носівка; 37,2549;округ 26
  3. Чуєнко Євгенія Володимирівна, народилася 14.12.1991, освіта вища, безпартійна, Носівський районний суд, консультант, проживає: Носівка; 25,1851;округ 25
  4. Самар Вячеслав Володимирович, народився 18.07.1979, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Сек’юрітітайм", охоронник, проживає: Носівка; 24,5283;округ 18
  5. Тертишник Микола Іванович, народився 07.02.1963, освіта вища, безпартійний, КПНЗ "ДНСШ", директор, проживає: Носівка; 24,2236;округ 1
  6. Балог Андрій Андрійович, народився 29.12.1975, освіта вища, безпартійний, КП "Носівка-Комунальник", майстер, проживає: м.Київ; 23,6111;округ 24
  7. Кияниця Василь Васильович, народився 14.03.1950, освіта вища, безпартійний, Носівська станція юних техніків, директор, проживає: Носівка; 23,2558;округ 7
  8. Наливайко Сергій Вікторович, народився 18.10.1990, освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, проживає: Носівка; 22,4806;округ 23
  9. Топчій Роман Васильович, народився 02.05.1980, освіта вища, безпартійний, Носівська райдержадміністрація, державний адміністрато, проживає: Носівка; 21,2121;округ 4
  10. Труш Тетяна Володимирівна, народилася 04.10.1967, освіта вища, безпартійна, Носівська ЗОШ №2, вихователь, проживає: Носівка; 20,6522;округ 21
  11. Нестеренко Ірина Сергіївна, народилася 12.11.1984, освіта вища, безпартійна, Носівська райдержадміністрація, начальник загального відділу, проживає: Носівка; 19,8113;округ 19
  12. Чорнозуб Василь Іванович, народився 28.01.1950, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, проживає: Носівка; 19,3333;округ 9
  13. Дудко Ігор Олегович, народився 12.10.1991, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Метробуд", гірник, проживає: Носівка; 17,6871;округ 20
  14. Труш Станіслав Михайлович, народився 15.05.1967, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, проживає: Носівка; 17,3184;округ 14
  15. Гречун Валерій Володимирович, народився 15.07.1976, освіта вища, безпартійний, ВЧ-1 Київ- Пасажирський, провідник, проживає: Носівка; 17,1598;округ 16
  16. Корінько Вадим Юрійович, народився 20.12.1988, освіта вища, безпартійний, підприємець, проживає: Носівка; 16,5714;округ 10
  17. Коляда Юрій Олексійович, народився 21.02.1977, освіта вища, безпартійний, Носівський район електромереж, інспектор енергонагляду, проживає: Носівка; 14,7287;округ 5
  18. Бровко Юрій Андрійович, народився 21.05.1965, освіта вища, безпартійний, підприємець, проживає: Носівка; 14,1414;округ 8
  19. Сергієнко Сергій Володимирович, народився 17.07.1976, освіта вища, безпартійний, Митний термінал, начальник охорони, проживає: Носівка; 13,4078;округ 2
  20. Андрушко Вячеслав Анатолійович, народився 30.09.1973, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, проживає: Носівка; 13,1387;округ 11
  21. Губар Володимир Олександрович, народився 28.07.1971, освіта професійно-технічна, безпартійний, Носівська райспоживспілка, заступник голови правління по будівництву, проживає: Носівка; 12,2302;округ 13
  22. Нечепа Олексій Миколайович, народився 28.02.1984, освіта вища, безпартійний, Носівська міська рада, завідуючий відділом, проживає: Носівка; 11,3333;округ 3
  23. Куциба Юрій Миколайович, народився 13.06.1991, освіта вища, безпартійний, Носівська міська рада, в.о. завідуючого відділом, проживає: Носівка; 10,3896;округ 6
  24. Вершняк Вікторія Миколаївна, народилася 01.09.1976, освіта вища, безпартійна, Носівська райдержадміністрація, керівник апарату, проживає: м.Чернігів; 8,6956;округ 12
  25. Самсоненко Галина Петрівна, народилася 04.06.1980, освіта вища, безпартійна, КП "Носівка-Комунальник", економіст, проживає: Носівка; 8,4112;округ 15
  26. Пєтухов Василь Васильович, народився 09.05.1982, освіта вища, безпартійний, Українська Православна Церква Київського Патріархату Чернігівської Єпархії Святопреображенської парафії, настоятель, проживає: Носівка; 8,3916;округ 17
  27. Булах Микола Васильович, народився 05.09.1954, освіта вища, безпартійний, Носівська міська рада, керуючий справами виконкому, проживає: Носівка; 8,2644;округ 22

Наш край[ред. | ред. код]

  1. Ігнатченко Володимир Миколайович, народився 17.04.1968, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, проживає: Носівка; округ Перший кандидат
  2. Верболицький Олексій Олексійович, народився 06.12.1978, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, проживає: Носівка; 39,2523;округ 15
  3. Кононенко Тетяна Вікторівна, народилася 25.09.1981, освіта вища, безпартійна, Носівський район еелектромереж, юрист, проживає: Носівка; 35,7142;округ 6
  4. Баришовець Сергій Вікторович, народився 10.08.1978, освіта вища, безпартійний, Агрофірма "Іржавецька", директор, проживає: Носівка; 35,3535;округ 8
  5. Оксимець Мирослава Валентинівна, народилася 06.01.1977, освіта вища, безпартійна, Носівський район електромереж, головний бухгалтер, проживає: Носівка; 33,5766;округ 11
  6. Жук Валентина Борисівна, народилася 08.08.1964, освіта професійно-технічна, безпартійна, Носівський дитячий садок №2, завідувач, проживає: Носівка; 32,6531;округ 20
  7. Мужченко Олександр Анатолійович, народився 22.08.1962, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ярославль-Авто", відповідальний черговий, проживає: Носівка; 32,0000;округ 10
  8. Хоменко Руслан Юрійович, народився 13.07.1985, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Агрікор Холдінг", начальник охорони, проживає: Носівка; 31,5217;округ 12
  9. Міщенко Людмила Володимирівна, народилася 13.05.1973, освіта вища, безпартійна, Сектор надання адміністративних послуг райдержадміністрації, начальник, проживає: Носівка; 29,0698;округ 7
  10. Самсоненко Володимир Миколайович, народився 31.10.1976, освіта вища, безпартійний, Носівський район електромереж, директор, проживає: Носівка; 28,6667;округ 3
  11. Проценко Валентин Володимирович, народився 26.11.1972, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Носівський цукрозавод", інженер з охорони праці, проживає: Носівка; 28,2609;округ 21
  12. Кот Геннадій Володимирович, народився 02.05.1970, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Вікторія Агро", головний бухгалтер, проживає: Носівка; 27,9503;округ 1
  13. Красносільська Галина Володимирівна, народилася 07.04.1962, освіта вища, безпартійна, Носівський районний Центр зайнятості, начальник, проживає: Носівка; 27,9329;округ 2
  14. Хоменко Юрій Миколайович, народився 10.11.1963, освіта вища, безпартійний, Носівський РСТК ТСО України, директор, проживає: Носівка; 26,6187;округ 13
  15. Нестеренко Людмила Олександрівна, народилася 17.04.1957, освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Носівська міська рада, секретар міської ради, проживає: Носівка; 25,6983;округ 14
  16. Самострол Любов Миколаївна, народилася 10.10.1979, освіта вища, безпартійна, домогосподарка, проживає: Носівка; 25,6198;округ 22
  17. Омельченко Валентина Володимирівна, народилася 17.10.1971, освіта вища, безпартійна, Носівська райдержадміністрація, завідувач, проживає: Носівка; 25,1748;округ 17
  18. Гриженко Василь Васильович, народився 30.07.1960, освіта вища, безпартійний, КП "Носівка Комунальник", головний інженер, проживає: Носівка; 24,5282;округ 19
  19. Варваренко Геннадій Олексійович, народився 17.11.1977, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, проживає: Носівка; 23,6364;округ 4
  20. Жукова Тамара Миколаївна, народилася 16.01.1964, освіта вища, безпартійна, ДП Носівське райагролісництво, бухгалтер, проживає: Носівка; 23,2558;округ 5
  21. Кривша Андрій Валерійович, народився 25.01.1986, освіта вища, безпартійний, Носівський РВ МВС, старший оперуповноважений, проживає: Носівка; 22,2222;округ 24
  22. Руденко Олег Миколайович, народився 04.11.1967, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, проживає: Носівка; 22,0000;округ 9
  23. Нестеренко Олексій Григорович, народився 18.03.1951, освіта вища, член Політичної партії "Наш край", пенсіонер, проживає: Носівка; 21,3836;округ 18
  24. Воловник Юрій Владиславович, народився 03.09.1977, освіта професійно-технічна, безпартійний, будівельна кераміка, інженер, проживає: Носівка; 19,5266;округ 16
  25. Улько Микола Олександрович, народився 15.05.1957, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, проживає: Носівка; 16,2791;округ 23
  26. Ємець Ольга Миколаївна, народилася 10.11.1960, освіта вища, безпартійна, дистанція путі, черговий ПЧ, проживає: Носівка; 15,0327;округ 26
  27. Гулик Микола Михайлович, народився 07.08.1984, освіта вища, безпартійний, Носівська районна рада, головний спеціаліст, проживає: Носівка; 14,0740;округ 25

Опозиційний блок[ред. | ред. код]

  1. Ляшенко Алла Володимирівна, народилася 10.06.1975, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Носівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник відділу, проживає: Носівка; округ Перший кандидат
  2. Веремійко Аліса Вікторівна, народилася 14.04.1985, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, проживає: Носівка; округ 8
  3. Волоха Олексій Михайлович, народився 30.07.1980, освіта вища, безпартійний, ЗАТ "Нива 2008", головний агроном, проживає: Носівка; округ 5
  4. Гавриленко Вадим Віталійович, народився 29.12.1979, освіта вища, безпартійний, ТОВ "РайЗем", директор, проживає: Носівка; округ 9
  5. Мурашко Микола Володимирович, народився 05.01.1963, освіта вища, безпартійний, Носівське РПО, директор, проживає: Носівка; округ 18
  6. Онищик Микола Миколайович, народився 13.08.1959, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, проживає: Носівка; округ 3
  7. Пустовгар Олександр Володимирович, народився 13.07.1950, освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, проживає: Носівка; округ 22
  8. Скрипець Андрій Миколайович, народився 14.12.1982, освіта вища, безпартійний, підприємець, проживає: Носівка; округ 2
  9. Скрипець Олена Станіславівна, народилася 10.08.1978, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, проживає: с.Чайки; округ 23
  10. Улько Андрій Вікторович, народився 10.07.1945, освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, проживає: Носівка; округ 11
  11. Хахуда Микола Іванович, народився 12.12.1952, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, проживає: Носівка; округ 4
  12. Чучупа Ольга Михайлівна, народилася 24.03.1963, освіта вища, безпартійна, Підприємство споживчої кооперації "Коопунівермаг", директор, проживає: Носівка; округ 7
  13. Шелестюк Сергій Михайлович, народився 29.10.1980, освіта професійно-технічна, безпартійний, підприємство, підприємець, проживає: Носівка; округ 1

Радикальна партія Олега Ляшка[ред. | ред. код]

  1. Зезюлькіна Тетяна Володимирівна, народилася 10.12.1970 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", пенсіонер, проживає: Носівка; округ ; Перший кандидат
  2. Шелестюк Микола Олександрович, народився 19.12.1993 р., освіта загальна середня, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, проживає: Носівка; 13,9860; округ 17
  3. Боженко Віктор Іванович, народився 11.11.1954 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", Червонопартизанська ЗОШ №3, директор, проживає: Носівка; 12,0000; округ 3
  4. Шелестюк Наталія Олександрівна, народилася 07.09.1991 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, проживає: Носівка; 11,9497; округ 18
  5. Левченко Геннадій Володимирович, народився 18.09.1961 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", адвокат, проживає: Носівка; 11,4286; округ 10
  6. Кравченко Володимир Миколайович, народився 28.11.1971 р., освіта загальна середня, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", підприємець, проживає: Носівка; 11,1801; округ 1
  7. Омельяненко Сергій Михайлович, народився 23.08.1970 р., освіта загальна середня, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, проживає: с.Адамівка; 11,1111; округ 24
  8. Передерій Тетяна Володимирівна, народилася 27.01.1985 р., освіта вища, безпартійна, Носівське районне управління юстиції, головний спеціаліст, проживає: Носівка; 10,7438; округ 22
  9. Скрипка Лілія Володимирівна, народилася 17.02.1988 р., освіта вища, безпартійна, Носівське районне управління юстиції, в.о. начальника, проживає: Носівка; 9,4891; округ 11
  10. Куровський Володимир Володимирович, народився 26.05.1994 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", Носівський районний суд, Старший судовий розпорядник, проживає: м.Ніжин; 9,3023; округ 7
  11. Зезюлькін Олександр Вікторович, народився 30.09.1959 р., освіта вища, безпартійний, адвокат, проживає: Носівка; 9,0909; округ 8
  12. Шелестюк Сергій Олександрович, народився 14.11.1988 р., освіта загальна середня, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, проживає: Носівка; 5,4422; округ 20
  13. Забояк Юрій Михайлович, народився 03.01.1990 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", Київські магістральні електромережі, диспетчер, проживає: Носівка; 5,4347; округ 12
  14. Забояк Аня Віталіївна, народилася 02.05.1991 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", тимчасово не працює, проживає: Носівка; 5,0279; округ 14

УКРОП[ред. | ред. код]

  1. Коваленко Володимир Михайлович, народився 23.04.1975 р., освіта вища, безпартійний, Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, головний лікар, проживає: Носівка; округ ; Перший кандидат
  2. Бондаренко Сергій Олександрович, народився 20.05.1985 р., освіта загальна середня, безпартійний, підприємець, проживає: Носівка; 12,6666; округ 3
  3. Коваленко Надія Вікторівна, народилася 25.08.1978 р., освіта вища, безпартійна, Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, бухгалтер, проживає: Носівка; 11,8518; округ 25
  4. Рудий Віталій Іванович, народився 25.06.1986 р., освіта вища, безпартійний, Носівська районна лікарня, лікар-анестезіолог, проживає: Носівка; 9,1429; округ 10
  5. Дмитренко Віталій Степанович, народився 19.01.1974 р., освіта загальна середня, безпартійний, підприємець, проживає: Носівка; 9,0909; округ 17
  6. Скрипець Дмитро Олександрович, народився 05.11.1991 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, м.Київ ДВРЗ, складач локомотивів, проживає: Носівка; 7,1895; округ 26
  7. Коровай Володимир В’ячеславович, народився 13.02.1990 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, проживає: Носівка; 5,8140; округ 7

Джерело[ред. | ред. код]