Кононенко Олександр Петрович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Олександр Кононенко

Олександр Петрович Кононенко (народився 13 травня 1958) — начальник відділу містобудування та архітектури Носівської міської ради — головний архітектор Носівки (з 20.04.2017 по 15.05.2023).

Син Кононенка Петра Семеновича.

До життєпису[ред. | ред. код]

Автобіографія, складена 13 травня 2022

Народився 13 травня 1958 року. Сам я цього не пам’ятаю, так говорили. Поступово ріс, і у 1965 доріс до школи, в якій з перемінним успіхом у навчанні і поведінці протирав штани до 1975 року.

Після школи подався в науку, але згодом зрозумів, що науковця з мене не вийде, а як і вийде, то такий, що краще б не виходив.

З цієї причини подався на завод у героїчний, прогресивний, передовий робочий клас, який з середини виявився зовсім не такий, яким його описували у періодичній і не зовсім літературі.  

У пошуках кращого життя трохи попрацював службовцем, а обзавівшись сім'єю, знову перейшов до робочого класу, цього разу у газове господарство. В ньому протримався майже чверть сторіччя, закінчивши, як тоді говорили, без відриву, київський інженерно-будівельний, і дорісши до головного інженера управління.

Може б і до сьогодні був газовиком, та у 2006-му поконфліктував з начальником, який «переплутав» спільну кишеню з власною, у підсумку управління позбавилося штатної одиниці технічного керівника.

А я перейшов до багаточисельної армії дармоїдів, тобто службовців, на посаду начальника відділу райдержадміністрації, головного архітектора району, де перебирав папірці до 2017 року, згодом перейшовши на аналогічну посаду у міській раді, на якій перебуваю до дня написання цієї, так би мовити, автобіографії, до дня, у якому мені виповнилося аж 64 роки! 

Відзнаки[ред. | ред. код]

Нагороджений Почесною грамотою Носівської міської ради — за високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 60-річчя.

Посилання[ред. | ред. код]