Почесна грамота Носівської міської ради

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Олександр Кононенко

Почесна грамота Носівської міської ради

Положення про цю відзнаку затверджене рішенням дев’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання від 10 березня 2017 року № 10/19/VII «Про затвердження Положень про Почесну грамоту міської ради та Подяку міського голови».

2022[ред. | ред. код]

 • Гордін Олег Володимирович – генеральний директор КНП «Носівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Носівської міської ради — за багаторічну сумлінну працю, успіхи в роботі, високий професіоналізм, з нагоди Дня Незалежності України та 60-річчя з дня народження.
 • Горкавенко Катерина Миколаївна — голова ветеранської організації Носівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів №3, заступник голови міської організації ветеранів — за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну і плідну роботу по правовому, соціальному захисту ветеранів та з нагоди відзначення 35 річниці заснування Організації ветеранів України і Носівщини.

2020[ред. | ред. код]

Розпорядженням Носівської міської ради від 5 березня 2020 № 52 «Про відзначення з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» На підставі рішення дев’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання від 10.03.17 року № 10/19/VII «Про затвердження Положень про Почесну грамоту міської ради та Подяку міського голови», розглянувши подання КП «Носівка-Комунальник» Носівської міської ради від 02.03.2020р. № 175, та КП «Носівські теплові мережі» Носівської міської ради від 02.03.2020 № 30 за сумлінну працю та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нагороджені Почесною грамотою Носівської міської ради:[1]

 1. Гузь Алла Миколаївна – двірник КП «Носівка-Комунальник»,
 2. Кізенко Андрій Миколайович – майстер дільниці благоустрою та санітарного очищення міста КП «Носівка- Комунальник»,
 3. Козачок Валентин Іванович – водій КП «Носівські теплові мережі»
 4. Овчаренко Дмитро Сергійович – електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі КП «Носівка -Комунальник»,
 5. Телюк Валентина Михайлівна – бухгалтер КП «Носівка-Комунальник»,
 6. Хомутов Микола Павлович – машиніст котельної установки котельні № 29 Д, с. Володькова Дівиця КП «Носівські теплові мережі».

7 грудня 2020 за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток Носівської об'єднаної територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою Носівської міської ради нагороджені:

 • Самокиш Валентина Степанівна, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер виконавчого комітету;
 • Михайло Трутень, головний спеціаліст відділу правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату;
 • Калюжна Наталія Миколаївна, головний спеціаліст з інформаційної діяльності відділу інформаційно- технічного забезпечення.

2018[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]