Почесна грамота Носівської районної державної адміністрації та районної ради

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Почесна грамота районної державної адміністрації та районної ради — відзнака Носівської районної державної адміністрації та Носівської районної ради.

Нагороджені[ред. | ред. код]

2020[ред. | ред. код]

  • Сліпченко Любов Іванівна, директор Носівської міської гімназії — за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та творчий підхід до реалізації завдань державної політики в освітянський галузі району.[1]
  • Сотниченко Віра Григорівна, ветеран праці — за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, активну життєву позицію та з нагоди дня народження.
  • Буняк Наталія Миколаївна, директор Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М.Ремесла Національної академії агарних наук — за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, активну життєву позицію та з нагоди дня народження.

2019[ред. | ред. код]

Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради у 2019 році нагороджені:

  • Чорна Ніна Олексіївна, директор Держанівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» I-III ступенів Носівської районної ради — за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 55-річчя від Дня народження.
  • Набок Наталія Григорівна, керівник Коломійцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Носівської районної ради — за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 50-річчя з Дня народження.
  • Баклан Петро Андрійович, Макіївський сільський голова — за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 70-річчя від Дня народження.
  • Халімон Анатолій Володимирович, військовий комісар Носівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки — за сумлінне виконання службового обов'язку, самовідданість, професіоналізм та з нагоди Дня захисника України.
  • Бузина Микола Володимирович, депутат районної ради — за сумлінне виконання депутатських повноважень, активну життєву позицію, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Положення про грамоту[ред. | ред. код]

Положення про грамоту затверджене 24 травня 2016 року рішенням Носівської районної ради №9 -5 /VII. Цим же рішенням визнано таким, що втратило чинність рішення районної ради від 13 листопада 2001 року «Про затвердження Положення «Про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради».

Додаток до рішення районної ради від 24 травня 2016 року

Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради

1. Почесна грамота районної державної адміністрації та районної ради (далі - Почесна грамота) є вищою відзнакою органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

2. Нагородження Почесною грамотою проводиться за спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації і голови районної ради.

3. Почесною грамотою нагороджуються трудові колективи, окремі особи за високі трудові досягнення, успіхи в реалізації програм соціального і економічного розвитку, активну громадську діяльність, роботу по вихованню підростаючого покоління, особистий внесок у розвиток культури, науки, охорони здоров’я, миротворчу, благодійну діяльність, захист державних інтересів, багаторічну і сумлінну працю в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Нагородження Почесною грамотою може бути не частіше, як один раз на три роки.

4. Нагородження Почесною грамотою проводиться за поданням керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, постійних комісій районної ради, виконкомів місцевих рад, сільських, міських голів, районних служб, громадських організацій та об’єднань.

У поданні на ім’я голови райдержадміністрації і голови районної ради вказується, за які конкретні заслуги особа чи трудовий колектив представляються до нагородження і надаються порівнювані результати в роботі, у виконанні соціально-економічних програм, фінансові показники, досягнення у відповідній галузі. Подання підписується відповідним керівником, при його тривалій відсутності - першим заступником. До подання додається характеристика на кожну особу, відомості про паспортні дані, реєстраційний номер облікової картки платника податків та реквізити для перерахування коштів на вкладний рахунок чи картку.

Подання надсилається не пізніше, як за 20 днів до визначеної дати вручення, попередньо розглядається відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації спільно з виконавчим апаратом районної ради щодо дотримання терміну надсилання нагородних матеріалів та встановленої квоти.

5. Проект спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради про нагородження готується відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації за умови погодження заступниками голови райдержадміністрації та районної ради.

Документи про нагородження Почесною грамотою, подані з порушенням вимог цього положення, не розглядаються.

6. Вручення Почесної грамоти проводиться головами райдержадміністрації і районної ради або від їх імені та за дорученням заступниками голів, керівниками органів місцевого самоврядування в урочистій обстановці.

Повідомлення про нагородження Почесною грамотою подається відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації для оприлюднення в засобах масової інформації.

7. Нагородженим Почесною грамотою виплачується грошова винагорода в розмірі 248,45 грн., з врахуванням сум податку з доходів фізичних осіб, військового збору та 200 грн. до вручення.

Кошти на зазначені цілі передбачаються у районному бюджеті. Здійснення виплат коштів проводиться відділом фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

8. У трудових книжках та облікових документах військовослужбовців, нагороджених Почесною грамотою, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження.

9. Дублікат Почесної грамоти не видається.

Керівник апарату райдержадміністрації В. М. Вершняк

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Щирі слова вдячності за багаторічну плідну працю на освітянський ниві!, Носівська районна рада. Офіційний веб-сайт, 20 серпня 2020

Посилання[ред. | ред. код]