Носівська районна державна адміністрація

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Носівська райдержадміністрація.jpg

Носівська районна державна адміністрація — колишній місцевий орган виконавчої влади, входив до системи органів виконавчої влади. В межах своїх повноважень здійснював виконавчу владу на території Носівського району, а також реалізував повноваження, делеговані їй Носівською районною радою.

Приєднання до Ніжинської районної державної адміністрації[ред. | ред. код]

Носівська районна державна адміністрація згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» реорганізується шляхом приєднання до Ніжинської районної державної адміністрації, розташованої в адміністративному центрі Ніжинського району, який утворений постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів».

15 січня 2021 року внесено рішення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо припинення юридичної особи – Носівської районної державної адміністрації в результаті реорганізації шляхом приєднання до Ніжинської районної державної адміністрації.

Таким чином, з 16 січня 2021 року громадянам рекомендовано з питань особистого прийому, звернень громадян та доступу до публічної інформації звертатися до Ніжинської районної державної адміністрації.

Основні завдання і принципи діяльності[ред. | ред. код]

Носівська РДА в межах Носівського району забезпечує:

 1. виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня;
 2. законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян;
 3. виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля;
 4. підготовку та схвалення прогнозів відповідних бюджетів, підготовку та виконання відповідних бюджетів;
 5. звіт про виконання відповідних бюджетів та програм;
 6. взаємодію з органами місцевого самоврядування;
 7. реалізацію інших наданих державою, а також делегованих Носівською районною радою

Носівська РДА діє на засадах:

 • відповідальності перед людиною і державою за свою діяльність;
 • верховенства права;
 • законності;
 • пріоритетності прав людини;
 • гласності;
 • поєднання державних і місцевих інтересів.

Статус і склад і структура[ред. | ред. код]

Носівська РДА є юридичною особою, має печатки із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, рахунки в установах банків України. На будинку, де розміщена РДА та її структурні підрозділи, вивішуються таблички з зображенням Державного Герба України та найменуванням розташованого там органу. На будинку, де розміщена Носівська РДА піднімається Державний Прапор України.

Склад РДА формує її голова. У межах бюджетних асигнувань, виділених на утримання Носівської РДА, а також з урахуванням вимог статті 18 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", голова РДА визначає її структуру

Акти РДА[ред. | ред. код]

На виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, актів Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які відповідно до закону забезпечують нормативно-правове регулювання власних і делегованих повноважень, голова місцевої державної адміністрації в межах своїх повноважень видає розпорядження, а керівники структурних підрозділів — накази.

Розпорядження голови РДА, прийняті в межах його компетенції, є обов’язковими для виконання на території району всіма органами, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами та громадянами. Акти РДА, які відповідно до закону є регуляторними актами, розробляються, розглядаються, приймаються та оприлюднюються з урахуванням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Структура[ред. | ред. код]

Керівництво[ред. | ред. код]

Раніше:

Звіти[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]