Зезюлькін Олександр Вікторович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Олександр Зезюлькін

Олександр Вікторович Зезюлькін (народився 30 вересня 1959 року у м. Прилуки) — адвокат, політик і громадський діяч. Як адвокат має досвід у цивільному та сімейному праві.

Контакт[ред. | ред. код]

  • 067 802 0128

Життєпис[ред. | ред. код]

Народився у сім`ї кадрового офіцера та вчительки першим з двох дітей - має молодшу сестру. Після закінчення середньої школи № 5 в м.Прилуки Чернігівської області у 1976 році вступив до Київського політехнічного інституту, де навчався до 1978 року. В цьому ж році працював слюсарем служби підстанцій Прилуцького підприємства електромереж, після чого був призваний на строкову військову службу до лав Радянської армії. Службу проходив в 1978 - 1980 роках у винищувальній авіації військ ППО, спочатку в учбовій частині під тодішнім Ленінградом, потім - на Південному Уралі. Після демобілізації працював електромонтером ремонтно-енергетичного цеху Прилуцького заводу "Будмаш". З 1981 року навчався за спеціальністю "правознавство" у Харківському юридичному інституті, який закінчив з відзнакою у 1985 році. Більшу частину життя присвятив правоохоронній діяльності у Носівці. Спочатку (з 1985) працював слідчим Прилуцького, а згодом Носівського РВ УМВС, старшим слідчим слідчої частини УМВС України в Чернігівській області, потім з 1996 року — слідчим прокуратури Носівського району. За час служби неодноразово заохочувався відповідно начальником УМВС України в Чернігівській області, прокурором Чернігівської області, Генеральним прокурором України.

У 2006 році вийшов на пенсію у званні радника юстиції. Після виходу на пенсію і по теперішній час працює адвокатом.

Дружина — Зезюлькіна Тетяна Володимирівна (нар. 1970).

Політична і громадська діяльність[ред. | ред. код]

Депутат Носівської районної ради 7 скликання.

Заступник Голови Громадського формування «Захисник».

З 2014 року і по теперіфшній час є волонтером АТО та ООС. Неодноразово відвідував зону АТО та ООС у складі волонтерського екіпажу "Захисник" (сім'ї Зезюлькіних та Кравченко).

Відзнаки[ред. | ред. код]

Неодноразово нагороджувався грамотами і подяками Носівської міської ради, Носівської районної ради та Носівської районної державної адміністрації (в тому числі - спільною грамотою) за професіоналізм і сумління на посаді слідчого прокуратури Носівського району.

Нагороджений Грамотами та Подяками Носівської районної ради (2018 рік - з нагоди Дня місцевого самоврядування), Носівської районної державної адміністрації за мужність і патріотизм, захист демократичних цінностей, активну громадянську позицію та сумлінне виконання депутатських повноважень. Також нагороджений грамотами і подяками окремими народними депутатами України, керівниками політсил України та установ району.

Має нагороди за волонтерську діяльність:

  • "100 років на варті правопорядку" — спілка ветеранів та працівників силових структур "Звитяга",
  • "За гідність та патріотизм" — за поданням Носівської міської ради,
  • "За вірність національній ідеї" — керівництво військової частини,
  • Золотий нагрудний знак "Народний Герой України" — керівництво військової частини.
  • Подяка 1 окремої танкової бригади ЗСУ.
  • Грамота Реактивного артилерійського дивізіону 1 окремої танкової бригади ЗСУ.