Різдвяне богослужіння 2023

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Різдвяна служба 25 грудня 2023 у Троїцькій церкві в Носівці

Перше Різдвяне богослужіння українською мовою в Троїцькій церкві в Носівці — відбулося 25 грудня 2023.

Не можу не поділитися враженнями

Джерело: Геннадій ЛевченкоХристос народився! Славімо його!, 25 грудня 2023

Не можу не поділитися враженнями від святкового богослужіння, яке сьогодні відбулось у Свято-Троїцькому храмі ПЦУ в м.Носівка.

Храм був заповнений. Отець Володимир відправив святкову літургію, під час якої молився за воїнів. які захищають Батьківщину, за поранених, за загиблих на цій війні, за тих хто в полоні, хто пропав безвісти. У своїй проповіді о.Володимир розповів, що таке справжній рускій мір, московська церква. Адже він був в окупації в Херсонській області. Багато його друзів, парафіян загинули, в полоні, пройшли катівні, він сам ледь уникнув страти. За українську мову, українську церкву.

А як співав церковний хор, які голоси! На честь свята у храмі колядував гурт "Кредо". Парафіяни жертвували для нашої армії.

Родзинкою цього дійства був спів колядок чоловічого хору, яким керував сам священник. Він має вищу музичну освіту. Такого співу я ще, мабуть, не чув. Всі парафіяни були зачаровані, отримали справжню благодать. Пишаюсь, що у нашому місті з'явилась ще одна справжня православна церква, Православна церква України.

Посилання[ред. | ред. код]