Візит митрополита УПЦ МП Климента до Носівки

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Вірні УПЦ МП зустрічають митрополита Климента

Візит митрополита Ніжинського і Прилуцького Української православної церкви Московського патріархату Климента до Носівки — відбувся 10 березня 2024.

Джерело: Початок масляної у Носівці, Ніжинська єпархія УПЦ МП, 10 березня 2024

Митрополит Климент відвідав парафіян, які залишилися в церкві Московського патріархату після переходу іншої частини парафіян Свято-Троїцького храму Носівки до Православної церкви України, звершив Божественну літургію у пристосованому під храм приватному приміщенні. Перед початком богослужіння сюди було привезено ковчег з частиною мощей святителя Феодосія Чернігівського. У приміщенні також є список Ієрусалимської ікони Божої Матері.

Митрополиту Клименту співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, благочинний Носівського церковного округу та настоятель парафії протоієрей Михаїл Гулик, благочинний Бобровицького церковного округу протоієрей Миколай Дорошко та священнослужителі єпархії.

Під час служби "за вірність Православній Церкві та з нагоди 40-річчя служіння у священному сані" протоієрея Михаїла Гулика було нагороджено орденом рівноапостольного князя Володимира Першого ступеню.

Під час богослужіння молились про настання миру в Україні, за українське військо та народ.