Тригуб Ігор Петрович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
(Перенаправлено з Ігор Тригуб)
Ігор Тригуб

Ігор Петрович Тригуб (народився 21 лютого 1971 року в Носівці) — музикант, учасник ВІА "Время".

Життєпис[ред. | ред. код]

Мама, Тригуб Світлана Михайлівна працювала бібліотекарем в Носівській школі № 3, батько — шофером.

В 1977 пішов навчатися до Носівської середньої школи № 3, яка згодом стала "з музичним нахилом". У школі було багато музичних гуртків. Їх наставниками були: Подольський Юрій Іванович (1947—2017), Козаченко Іван Васильович (1936—1999), пізніше прийшов Ємець Віталій Олексійович (нар. 1958). Було багато занять і концертів. Майже увесь час їздили захищати район на обласні конкурси.

Уже в 9-му класі (1985/1986) учасник, як соло-гітарист і вокаліст ВІА "Время", який базувався у Дебревському сільському клубі. Грали весілля, проводи в армію, їздили на концерти.

Після школи пішов навчатися учнем фрезерувальника на завод "Побідит", де наставником з фрезерування був друг і колега по музиці Петренко Олександр Миколайович (1963—2015), потім була служба в армії (листопад 1989 — 1991), після якої повернувся знову на завод, але уже водієм. Увесь цей час ніколи не розлучався з музикою. Згодом все почало розвалюватись, і життя розкидало друзів по різних куточках. Далі була різна робота у різних напрямках.

У 2012, після реконструкції Носівського будинку культури Ігореві Тригубу запропонували роботу артистом-солістом духового оркестру, але музичної освіти у нього не було, і тому у віці 42 роки він вступив до Ніжинського училища культури і мистецтв, яке через три роки закінчив з червоним дипломом. Далі працював у Будинку культури.

З 2018 року працює за кордоном.

Посилання[ред. | ред. код]