Куций Віталій Юрійович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Версія від 10:57, 7 лютого 2022, створена Perohanych (обговорення | внесок) (Відкинуто редагування 89.187.163.169 (обговорення) до зробленого Perohanych)
Віталій Куций

Віталій Юрійович Куций (народився 3 січня 1986 в м. Носівка) — музикант і політик, директор Носівської школи мистецтв, депутат Носівської міської ради 8 скликання, обраний від політичної партії «Наш край».

Життєпис

Має вищу освіту, безпартійний.

Із вересня 2005 року і до вересня 2020 року працював викладачем по класу баян та концертмейстером народно-сценічного танцю в Носівській школі мистецтв.

За сумісництвом працював музичним керівником у дитячому садку «Струмочок» Носівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І–ІІІ ступенів № 3.

Із 17 вересня 2020 — директор КПНЗ «Носівська школа мистецтв Носівської міської ради».

25 жовтня 2020 обраний депутатом Носівської міської ради 8 скликання від політичної партії «Наш край».

Автобіографія

Надана 7 жовтня 2020

Освіта

У 1992 році пішов у перший клас до Носівської ЗОШ І–ІІ ступенів № 7. Паралельно з навчанням у школі з 1994 року по 2001 р. навчався в Носівській музичній школі по класу баян. У 2001 році вступив до Чернігівського музичного училища ім. Л. М. Ревуцького на відділ народних інструментів по класу баян. По закінченню вищезгаданого закладу у 2005 році отримав диплом молодшого спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Музичне мистецтво» і здобув кваліфікацію викладач по класу баяна, артист оркестру (ансамблю), керівник оркестру (ансамблю).

У 2005 році вступив на навчання до Ніжинського державного університету імені М.Гоголяна факультет «Культури і мистецтв» заочна форма навчання. Закінчив даний заклад у 2008 році, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика» та здобув кваліфікацію вчителя музики, етики та естетики.

Кар'єра

Із вересня 2005 року і до вересня 2020 року працював викладачем по класу баян та концертмейстером народно-сценічного танцю хореографічного відділу в КПНЗ «Носівська школа мистецтв Носівської міської ради Чернігівської області» та за сумісництвом музичним керівником у Носівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І–ІІІ ступенів № 3 дитячий садок «Струмочок».

26 вересня 2020 року пройшов конкурс на посаду директора КПНЗ «Носівська школа мистецтв Носівської міської ради». 17 вересня 2020 року рішенням міськвиконкому призначений директором вищезгаданого закладу.

Родина

Батько Куций Юрій Віталійович, 1963 року народження, помер у 2012 році у зв’язку з хворобою. Мати Куца Олена Миколаївна, 1964 року народження, працює бухгалтером у ТОВ «Земля і Воля». Брат Куций Олександр Юрійович, 1988 року народження, проживає і працює у м. Бровари Київської області.

Дружина Єрьомєнкова Лілія Олександрівна, 1983 року народження, працює педагогом-організатором у Носівській міській гімназії. Донька Куца Катерина Віталіївна, 2011 року народження, учениця 4-го класу ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 м. Носівки. Син Куций Іван Віталійович, 2018 року народження.

Сходження до музичних вершин

Джерело: Валерій Фурса: Сходження до музичних вершин, Носівка Nosivka Носовка, 10 грудня 2020

Впевнений, що немає жодного жителя нашого міста, хто б не знав Віталія Куцого та не захоплювався піснями у його виконанні.

Ще змалечку, з молодших класів рідної йому Носівської восьмирічної школи №7, вчителі та учні школи помітили талановитого дзвінкоголосого хлопчика. І вже невдовзі він став виступати на всіх шкільних святах та концертах.

У дев'ять років хлопця віддали на навчання до музичної школи по класу баяна, яким він незабаром майстерно оволодів.

Музика була його захопленням, його любов'ю. Віталій радо відвідував музичний гурток при районному Будинку школярів, який вів Станіслав Гринь. Дякуючи цьому талановитому наставнику в нашому місті виросло немало гарних музикантів. Тут школяр навчився грати і на електронних клавішних інструментах.

Віталій був, свого часу, єдиним хлопцем в учнівському вокальному ансамблі «Фантазія», яким керувала Наталія Євсович. Так його захоплювала музика.

Коли постало питання вибору майбутньої професії то хлопець поставився до цього дуже відповідально; ретельно підготувався і поступив до Чернігівського музичного училища на відділення народних інструментів. Після закінчення цього закладу він вже мав спеціальність викладача по класу баяна та диригента оркестру народних інструментів.

Далі його музична освіта продовжилася вже в Ніжинському університеті імені М.В. Гоголя на факультеті культури і мистецтва. Тут юнак кілька років із задоволенням співав в університетському хорі. А в дипломі з'явився запис: спеціальність – викладач музики і співів, етики та естетики.

Розпочавши працювати в Носівському районному Будинку культури з 2005 року Віталій встигав усюди – співав деякий час в славному ансамблі «Полісяни», працював музичним керівником в Носівському ЗНЗ-ДНЗ №3 (2005-2020), неодмінно виступав на численних міських та районних концертах та урочистостях. Його наввипередки запрошували поспівати носівчани на свої свята в кафе та ресторан. За його участі аншлаг, приємний вечір і чудовий настрій були гарантовані.

Носівчани певно пам’ятають як Віталій блискуче виступав в столичному караоке на Майдані і на центральній площі в самій Носівці.

Він не шукав слави та популярності– вони самі йшли за ним слідом.

Але він залишився таким як і був - простим та приємним у спілкуванні, дуже товариським, веселим і життєрадісним, без жодних слідів "зірковості".

Цей рік вніс серйозні зміни в долю Віталія Куцого.

Йому довелося очолити Носівську школу мистецтв, після раптової смерті Віктора Олександровича Куклюка, талановитого директора, організатора, музиканта.

Тепер на плечі Віталія Юрійовича Куцого лягла відповідальність і за роботу школи і за колектив музикантів, і за десятки маленьких музикантів.

Тож побажаємо йому успішно продовжувати славні традиції нашої Школи мистецтв, примножувати досягнення та прилучати до прекрасного світу музики нові покоління юних носівчан.

І радувати нас своєю піснею.

Посилання