Ювенко Віктор Васильович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Віктор Ювенко

Віктор Васильович Ювенко, (народився 1953 в Носівці — помер 14 листопада 2020) — авіамоделіст, неодноразовий чемпіон області і призер республіканських змагань з повітряного бою, керівник гуртків Носівської станції юних техніків в 1980—1990-ті.

Тренер сина Василя — майстра спорту України, срібного призера Чемпіонату Європи 2001 року, срібного призера чемпіонату світу в особистій першості, переможця Кубка України з повітряного бою.

Пам'яті Віктора Ювенка[ред. | ред. код]

Джерело: Василь КияницяПам'яті Віктора Ювенка, Фейсбук, 14 листопада 2020

Раптово і неочікувано смерть забрала життя ЮВЕНКА Віктора Васильовича. Талановитий конструктор, моделіст, неперевершений тренер і керівник авіамодельних гуртків, який за три десятиліття виростив і підготував цілу плеяду прихильників «малої авіації» на Носівщині.

Захопившись моделюванням у шкільні роки, він згодом привів в авіамоделізм свого молодшого брата Олександра, потім двох синів – Василя і Юрія. Керуючи гуртками в СЮТ, по школах і в ДТСААФ вони підняли носівський авіамоделізм до всеукраїнського визнання. Всі досягнули вершин ставши майстрами спорту і неперевершеними конструкторами моделей. Але саме Віктор Васильович започаткував на Носівщині династію Ювенків, яких наразі знає Україна і світ.

Віктор Ювенко – неодноразовий чемпіон області і призер республіканських змагань з повітряного бою. Тренер сина Василя – майстра спорту України, срібного призера Чемпіонату Європи 2001 року, срібного призера чемпіонату світу в особистій першості, переможця Кубка України з повітряного бою. Ще так багато було планів і мрій… Не судилося. Вічна пам'ять Тобі, мій приятелю, друже і брате…

Посилання[ред. | ред. код]

Джерело[ред. | ред. код]

  • Фурса В. М. Славні імена Носівщини. — 2-ге видання, доповнене, перероблене. — Ніжин : ТОВ «Аспект-Поліграф», 2012. — 384 сторінки : ілюстрації. ISBN 978-966-340-493-6.