Чайка Сергій Анатолійович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Сергій Чайка

Сергій Анатолійович Чайка (народився 25 червня 1983), директор Фермерське господарство "Зоряна Агро", волонтер.

Мешкає в Носівці, освіта вища, безпартійний.

На виборах 2020 року — кандидат в депутати Носівської міської ради від політичної партії «Наш край».

Разом – до Перемоги![ред. | ред. код]

Джерело: Разом – до Перемоги, Життя громади - інформаційний бюлетень Носівської міської ради, 29 вересня 2022

Носівчанин Сергій Чайка з перших днів війни виявив свою активну громадянську позицію у підтримці та допомозі забезпечення життєдіяльності громади. Далі – більше. Сергій разом з такими ж відчайдухами, як сам, вже здійснили вісім поїздок до наших воїнів. Щонайменше, їздили двома бусами. Нещодавня поїздка – завантажили вісім автівок, одна з яких залишиться хлопцям. Були поїздки, коли відганяли чотири авто на фронт.

— Всі ці автомобілі прямуватимуть на схід: Курахове, Слов'янськ, Сіверськ, Краматорськ, Гуляй поле. Багато адресних посилок. Звичайно, веземо передусім нашим землякам, але якщо надходять звернення від захисників з інших громад, ми їдемо, бо всі вони – наші, всі захищають нашу Україну,- говорить координатор поїздок Сергій Чайка. — Підтримуємо зв'язок з 93, 95, 30, 26, гірською штурмовою бригадами і веземо те, що їм там зараз вкрай необхідне гума, троси, дрони, скоби, автозапчастини, масла, антифриз, звісно ж продукти, смаколики, засоби гігієни, теплі речі. Найголовніша потреба зараз з настанням холодів – печі.

Всіх маємо на зараз 50. Тридцять дві з них виготовили з газових балонів наші носівчани: батько та син Олексій і Дмитро Фесенки, Андрій Лисенко і Роман Марущенко. Маємо матеріал ще як мінімум для півсотні. Виготовимо і доставимо туди, де дійсно є потреба, аби наші захисники мали можливість зігрітися.
З часу, відколи здійснили першу поїздку і дотепер відгукується надзвичайно велика кількість людей: це мої друзі і колеги-аграрії Володимир Закалюжний, Олексій Передерій, Борис Мельник, Роман Гончар, Юрій Борис, Іван Скрипець, Володимир Кондрашевський, фермер з Лосинівки Сергій Байдачний, Носівський ліцей № 5, Носівська міська рада, а також жителі Носівки, Бобровиці, Лосинівки, сіл Шняківка, Сальне, Данина, Рівчак-Степанівка, Софіївка, Ганнівка. Навіть не очікував такої підтримки, але безмежно вдячний за довіру і допомогу. — в перерві між телефонними дзвінками та розв'язанням питань перед від'їздом говорить Сергій Чайка.

Відзнаки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]