Футбольний турнір пам'яті Миколи Вакуліка

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Футбольний турнір пам'яті Миколи Вакуліка — відбувся 23 червня 2024 на стадіоні Носівської міської гімназії № 2.

Кубок Вакуліка.jpg

Нагородження переможців

Турнір пам'яті Миколи Вакуліка[ред. | ред. код]

Джерело: Турнір пам'яті Миколи Вакуліка, Носівська міська рада, 24 червня 2024

У неділю, 23 червня на стадіоні Носівської міської гімназії №2 відбувся турнір пам’яті з футболу, присвячений Миколі Вакуліку, голові ФСТ «Колос» Носівщини кінця 1980-х, початку 1990-х.

З такою ініціативою виступили шанувальники футболу, чиї діти наразі опановують секретами цього виду спорту в Носівській ДЮСШ.

Задум зробити спортивне свято, об’єднавши бажання батьків і дітей у спільній любові до спорту, присвятити його пам’яті людини, яка все своє життя любила і пропагувала різні види спорту на Носівщині, вдалося.

Про участь у турнірі заявило вісім команд дітей 2015 року і молодші, які змагалися за великий та малий кубки. Відзначали кращих гравців та воротарів і, звісно, ж головним у цьому заході були ті неймовірні емоції, які переповнювали і учасників, і вболівальників.

За результатами проведеного жеребкування та матчів, переможцями великого кубка стали команди Козельця, Бахмача, Носівки та Борзни.

За рейтингом переможців малого кубка команди розподілилися таким чином: Ічня, Ніжин-1, Комарівка, Ніжин-2.

Команди – переможці отримали кубки, а всі учасники – медалі та грамоти.

Фінансову підтримку заходу надали син Миколи Вакуліка, Андрій, а також однодумці та батьки дітей учасників Артем Гнип, Ігор Войтко та Юлія Тименко.