Формстиль

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Будівля підприємства, вул. Центральна, 10

ТОВ "Формстиль" — підприємство в Носівці з приватною формою власності, виробляє одяг, чоловічий і жіночий, формений для спецслужб України.

Історія та діяльність[ред. | ред. код]

Підприємство розпочало діяльність у серпні 2008 року.

На підприємстві є два швейних цехи та розкрійний цех, які укомплектовані сучасними спеціальним обладнанням.

Підприємство виконує тільки державні замовлення. Основними замовниками є силові відомства України, які проводять тендерні закупівлі форменого одягу, а при прийманні його ретельно перевіряють.

На підприємстві працюють швачки, а також працює фаховий інженерно-технічний персонал.

Люди[ред. | ред. код]

Олександр Лупан

В добру путь, „Формстиль” від столичного „Астра Люкс”[ред. | ред. код]

Джерело В добру путь, „Формстиль” від столичного „Астра Люкс”, Неофіційний сайт сектору архітектури, 27 Квітня 2009

Пам’ятним днем 22 квітня 2009 стане не лише для нового колективу „форм стилю”, а й, очевидно, для міста й району. Відродилося і розпочало працювати виробництво. Сіли за швейні машинки 25 жінок, які знайшли тут роботу за професією.

Погодьтеся, подія значима. Наразі більше закриваються підприємства, а тут вишуканий євроремонт цехів, побутових приміщень, де створені найкращі умови для продуктивної праці, побутових потреб колективу.

Пустуюче приміщення „Формстилю”, який не вписався в ринок легкої промисловості, викупило торік у квітні відоме столичне підприємство ЗАТ „Астра Люкс”. Керівництво не зупинилося, щоб заплатити досить високу ціну господарям, бо Носівка таки приглянулась голові правління ЗАТ Ользі Сергєєвій, надзвичайно милій жінці, досвідченому і талановитому керівникові, яка вже близько двох десятків літ очолює швейне виробництво „Астра Люкс”, здійснює розробки та масово й індивідуально виготовляє формений одяг практично для всіх служб без винятку, хто його просить.

Щодо Носівського виробництва, то правлінням ЗАТ прийнято рішення не міняти його назви й залишити зареєстрованим за місцем роботи. Навіть з цього доброго жесту очевидне те, що Носівщина заприязнила з совісним, надійним партнером.

Власне, в короткому репортажі із свята, яке відбулося, не розповісти всього, що прозвучало від гостей-господарів Ольги Олексіївни та її бойового заступника Валентини Дяченко.

Столичне керівництво задоволене швидким і якісним ремонтом, за що були висловлені вдячні слова директорові Олександру Лупану. Добрі надії на нову команду-колектив, якій Ольга Олексіївна пообіцяла родинну атмосферу й всі умови для продуктивної праці. Як людина віруюча і меценат одного із київських храмів, голова правління, крім мирських подарунків своїм уже формстилівцям передала ікону, а також освячені духовні сувеніри-обереги гостям урочистого новосілля.

Зворушений доброчинством і гарними задумами керівництва „Астра Люкс” настоятель Свято-Троїцької церкви о. Михаїл відповів навзаєм із щедрістю духівника, подарувавши гості особисті ікони, з якими до цього не розлучався з початку перебування в сані священика. Він освятив приміщення, благословив господарів і колектив на добрі справи, щедрі виробничі успіхи.

На урочистостях того дня багато звучало слів про Великодню радість, добрі справи, які покликані робити люди на землі. Відродження „Формстилю” в Пасхальні дні світлої седмиці – знакове і багатообіцяюче. З вірою й найкращими надіями говорили про це керівники району і міста О. Пуха та О. Балінець, які зичили підприємству, його колективу і господарям успіхів і визнання виробів на швейному ринку. Певна річ, не заперечували зливі побажань директор „Формстилю” Олександр Лупан, перші правлінці з „Астро Люксу”, в планах яких розширювати виробництво.

В добру путь, „Формстиль”! І розквітнути неодмінно в уже нев'янучому букеті головного підприємства.

«Носівські вісті» №17 (9085)

Контакти[ред. | ред. код]

Адреса: м. Носівка, вул. Центральна, 10.

Телефон: 04642 2 7404.

Посилання[ред. | ред. код]