Туристично-патріотичний зліт (2021)

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Учасники зльоту

Туристично-патріотичний зліт — відбувся в лісі поблизу Носівки 22-24 червня 2021 за участі 20 осіб.

Ініціатор зльоту — голова громадської організації «Носівська активна молодь», депутат міської ради Ірина Багіна.

Зліт підтримали:

  • Відділ освіти, молоді та спорту міської ради — надали спорядження, автобус;
  • КП «Носівка-Комунальник» забезпечив трактором, дровами та водою, підвозом всього необхідного.
  • Депутат обласної ради, керівник обласної організації ПП «Наш край» Сергій Баришовець виділив кошти на харчування.

Носівська активна молодь проводить туристичний зліт[ред. | ред. код]

Джерело: Носівська активна молодь проводить туристичний зліт, Життя громади - інформаційний бюлетень Носівської міської ради, 23 червня

Яка зараз краса у лісі! Навіть спека, яка просто замучує практично не відчувається. А яка свіжа прохолода ввечері і особлива аура посиденьок біля вогнища. Навіть виснажливі і цікаві завдання скоріше не стомлювали, а надихали спробувати себе все в нових і нових вміннях, яким прагнули навчити організатори та тренери туристично-патріотичного зльоту.

Ініціатором та безпосереднім учасником такого заходу виступила голова громадської організації «Носівська активна молодь», депутат міської ради Ірина Багіна. Власне ідея проведення народилася давно, її підтримали у відділі освіти, молоді та спорту міської ради, надавши спорядження. А КП «Носівка-Комунальник» забезпечив дровами та водою, підвозом всього необхідного. Депутат обласної ради, керівник обласної організації ПП «Наш край» Сергій Баришовець виділив кошти на харчування.

Та головне, що назбиралося чимало бажаючих серед учнівської молоді, яка залюбки вирушила в таку цікаву пригоду. Більше того, це не лише учні навчальних закладів нашої громади: долучилися бажаючі з Ніжина, Тернополя і Полтави.

Знайомство на навчаннях Ірини Багіної з великим любителем туризму Юрієм Яковенком з Полтави не лише надихнуло нашу активну молодь, нові друзі зголосилися провести час разом і з користю, провівши відповідні тренінги, виконуючи практичні заняття.

Зліт розрахований на три дні. Табір розташували у лісі неподалік Носівки, встановили намети, навіть збудували літній душ, облаштувавши таке собі наметове містечко.

Всі учасники розділені на три команди, кожен з них відпрацьовує свої вміння у півторагодинних випробуваннях на кожному етапі. Вогнева підготовка, орієнтування на місцевості, основи таборування, основи тактичної медицини. Завдяки тренерам Юрію Яковенку, Євгену Чешку, Сергію Прокопцю та Данилу Храпійчуку освоїли смугу перешкод, домедичну підготовку та основи самооборони.

І який може бути туристичний зліт без ігор, волейболу, розваг біля вогнища? Ці емоції не можна порівняти ні з чим. Емоції радості і якщо чесно, навіть заздрості просто зашкалюють. Тут так гарно, цікаво і весело! Діти радіють, що сіли телефони, бо їм просто неймовірно подобається спілкування один з одним.

А які страви готує на вогні їхній організатор Ірина Багіна: все різноманітне, свіже, щойно з вогню і має не лише незвичайний аромат, а й особливий смак. Наприклад, коли завітала до молоді Наталія Тонконог, вони щойно пообідали запашним борщем та пловом, вранці був суп, а вчора смачна гартаначка з сардельками, гречана каша, чай. У них тут навіть власний холодильник є!

Безперечно, у цього заходу є своя мета, яка несе виховний, патріотичний сенс. Але найголовніше – це були очі і щасливі усмішки дітей, які в один голос говорили, що хочуть повторити таку поїздку. Власне голова ГО Ірина Багіна запевнила, що вони вже прийняли запрошення від друзів з Полтави і десь за місяць носівська активна молодь вирушить підкорювати Полтавщину.

Пресслужба Носівської міської ради

Закінчився туристсько-патріотичний зліт[ред. | ред. код]

Джерело: Ірина Багіна: Ну, ось і закінчився туристсько-патріотичний зліт нашої активної молоді, Молодіжна громадська організація "Носівська активна молодь", 25 червня 2021

Ну, ось і закінчився туристсько-патріотичний зліт нашої активної молоді. Багато позитивних вражень переповнювали серце кожного присутнього. Захід подарував усім гарний настрій і позитивну енергію. Особисто для мене, сказати, що це було важко - це нічого не сказати, але воно того варте. Час, проведений на туристичному зльоті, для всіх присутніх промайнув цікаво, насичено, весело, емоційно та незабутньо🤗

Хочу подякувати Сергій Баришовець депутату обласної ради, що став спонсором нашого зльоту, Наталія Тонконог завідуючій відділу освіти, молоді та спорту, що надала спорядження, автобус та морально підтримувала всі ці три дні, КП "Комунальк" Андрію Кізенку за те, що забезпечили нас трактором, дровами та водою.

Окреме спасибі тренерам - організаторам. Юра Яковенко, ти дійсно професіонал своєї справи, так весело, змістовно та насичено подавати матеріал не кожен зможе😉. Сергій Прокопець, громаді дуже пощастило, що в нас є такий активний, компетентний, спортивний педагог, який легко знаходить спільну мову з підлітками, завжди вислухає, підтримає, та надасть слушну пораду🤗. Jenko Cheshko,так слалося, що ми з тобою про зліт найменше спілкувались і я ,чесно говорячи, трішки хвилювалась, як ти ж організуєш свою роботу, але всього постоявши 5 хв. на твоєму етапі, зрозуміла, що я підібрала вірного тренера🤘.Молодий, амбіційний Данііл Храпійчюк, який не мав досвіду в тренерстві, але з легкістю знайшов спільну мову як із тренерами, так і з молоддю, за що великий тобі респект.

Дякую і нашим 20 найкращим учасникам. Команди "Пупсікі", "Патріоти" і "Кристал" це було щось...😂😂 Хоча як тільки приїхали, я дуже хвилювалась, щоб не було ніяких конфліктів, бо кожен з своїм характером, та заздалегіть продуманий тренерський хід розділити на команди, методом розрахунку на 1, 2, 3, зробив своє діло і учасники з легкістю знайшли спільну мову та показали свій колективізм🤗

Ще хочу висловити доземний уклін моїм вчителям Татьяна Рубан та Роман Рубан за те, що ви в мої шкільні роки, дали мені змогу відчути ці круті емоції влаштовувавши нам тур.зльоти, екскурсії, велокроси, пікніки, дискотеки... Що і стало такою моєю маленькою мрією дитинства, робити те що робили ви для нас, бо це було класно і незабутньо.