Труш Михайло Гаврилович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Михайло Труш

Михайло Гаврилович Труш (народився 27 жовтня 1935 в селі Хотинівка — помер 24 січня 1993) — правоохоронець, працював у РВВС Носівки — дільничим інспектором, інспектором карного розшуку, очільником карного розшуку.

Життєпис[ред. | ред. код]

Батько Труш Гаврило Максимович (1911-1941) загинув на початку війни. Мати Марія Павлівна залишилася вдовою, одна виховувала трьох синів, старшим з яких був Михайло. У рідному селі закінчив 7 класів школи.

У 1954 році закінчив Мринську школу механізації і цього ж року добровольцем поїхав на цілинні землі Казахстану. Повернувшись на рідну землю у 1956 році будував трасу Київ-Москва на ділянці поблизу села Вертіївка Ніжинського району. Був призваний до лав РА, на Кубані закінчив школу сержантів, служив у військах ПВО на аеродромі Шереметьєво.

Після демобілізації у 1959 році, повернувшись у рідне село, одружився з завідувачкою бібліотеки Любою, з якою переїхав у Носівку до її родової садиби, де проживали її бабуся та тітка (Люба залишилася сиротою у віці чотирьох років).

Два роки працював водієм у "Міжколгоспбуді", наступні чотири роки - судовиконавцем у районному суді. Закінчив десятирічку вечірньої школи, а згодом - Львівську спеціальну школу міліції, отримавши спеціальність юриста.

З 1965 року до 1980 року працював у РВВС міста Носівки - дільничим інспектором, інспектором карного розшуку, очільником карного розшуку.

Родина[ред. | ред. код]

Дружина: Труш Любов Миколаївна (народилася 18 листопада 1937 року у Носівці), вчителька, відмінник народної освіти.

Донька: Наказна Ірина Михайлівна. Син Труш Станіслав Михайлович.