Передвиборна програма Чернігівської обласної організації політичної партії "Сила і честь"

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
(Перенаправлено з Сила і честь)

ЗАТВЕРДЖЕНА конференцією ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ» від «21» вересня 2020 року №4

Передвиборна програма Чернігівської обласної організації політичної партії "Сила і честь"

Ми, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ», прагнемо до повноцінного забезпечення економічних, соціальних, екологічних потреб мешканців Чернігівської області та України в цілому.

Ми вважаємо, що пріоритетом мають стати інтереси звичайної Людини з її повсякденними сподіваннями, прагненням до стабільності та потребою у безпеці.

Переконані, що створення умов для появи потужного середнього класу в Україні та Чернігівській області із високим рівнем достатку стане рушійною силою для побудови справжньої демократії та відновлення соціально-економічного потенціалу регіону.

Необхідно вжити усіх необхідних заходів із подолання бідності українців, у тому числі, через ліквідацію корупційної складової у тарифах на електроенергію, житлово-комунальних послугах.

Вважаємо, що головне завдання держави та влади на місцях – гарантувати безпеку кожному громадянину. Це є особиста безпека громадянина та його родини, продовольча і екологічна безпека, безпека суспільства і країни в цілому.

Необхідно ініціювати розробку державної екологічної програми «Чиста вода, чисте повітря, чисте довкілля».

Держава має гарантувати забезпечену старість, а місцеве самоврядування якісні для неї умови. Держава повинна забезпечити гідне медичне обслуговування, а на місцях чітко контролювати використання коштів та якість наданих послуг. Держава має гарантувати соціальне забезпечення непрацездатних громадян, матерів, що доглядають за дітьми, а органи місцевого самоврядування адресними програмами мають підтримати соціально-вразливі верстви населення.

Першочергові кроки команди Чернігівської обласної організації політичної партії "Сила і Честь"

Переглянути непрозору тарифну політику, яка стане зрозумілою для споживачів.

Збільшити фінансування з місцевих бюджетів на закупівлю вакцин, програми боротьби з наркоманією, профілактикою СНІДу, туберкульозу. Створити незалежний медичний фонд для безкоштовного лікування хворих на COVID-19.

Посилити контроль за використанням медичних фондів.

Популяризувати здоровий спосіб життя. Здорова нація - сильна держава!

Заохочувати дітей до занять в спортивних секціях. Визначити соціально-вразливі групи населення, діти яких отримуватимуть ці послуги безкоштовно.

Покінчити за таким явищем як "оптимізація", за яким ховається закриття шкіл, лікарень, інших соціально-важливих установ.

Створити систему заохочень, що передбачатиме грошові надбавки і премії для вчителів та вихователів дитячих садків. Забезпечити їм додаткові гарантії під час пандемії COVID-19.

Якісні дороги мають стати пріоритетом для кожної громади. Запровадити прозорий механізм контролю за використанням коштів на їх будівництво.

Навести лад в пасажирських перевезеннях. Розгалужена транспортна інфраструктура, з чітким графіком руху має забезпечувати потреби людей, а не власників транспортних маршрутів.

Створити обласну програму соціально-психологічної реабілітації учасників АТО.

Удосконалити діючі обласні та міські соціальні програми: молодіжного кредитування, підтримки громадських організацій інвалідів та ветеранів, розвитку особистого селянського господарства та інших.

Інфраструктура міст та районів має відповідати потребам громадян з обмеженими можливостями.

Розробити інвестиційну карту області. Інвестор, що бажає розвивати бізнес та створювати робочі місця, не повинен стикатися з бюрократичним зволіканням.

Органи місцевого самоврядування мають впливати на призначення керівників місцевих правоохоронних та контролюючих органів.

Необхідно встановити контроль за дотриманням правил господарського використання земель в Чернігівські області.

БОГ, СВОБОДА, СІМ'Я і УКРАЇНА є найвищими духовними цінностями українського народу;

ВИБОРНІСТЬ, СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЗАКОННІСТЬ і АРМІЯ – завжди захищатимуть права українців на життя, свободу і щастя та боронитимуть соборність і незалежність держави.

Голова правління Чернігівської обласної організації політичної партії «сила і честь»

Мирошниченко А.К.

Посилання[ред. | ред. код]