Рекун Сергій Михайлович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Сергій Рекун

Сергій Михайлович Рекун (10 грудня 1985, Володькова Дівиця – 4 листопада 2023 поблизу населеного пункту Іванівка, Куп'янського району, на Харківщині) — молодший сержант, загинув на Російсько-українській війні

Носівщина в жалобі[ред. | ред. код]

Джерело: Носівщина в жалобі, Носівська міська рада, 9 листопада 2023

Надійшло сповіщення про загибель жителя Володькової Дівиці – Сергія Михайловича Рекуна.

Молодший сержант Сергій Рекун (10.12.1985 – 4.11.2023) народився і виріс у Володьковій Дівиці. Закінчив сільську школу.

Родина рано осиротіла, у 2004 році через хворобу помер батько. Сергій важко переживав цю втрату.

Професійну освіту здобував у Ніжинському ПТУ за спеціальністю електрик. У 2005-2006 роках проходив строкову службу. Після повернення працював в аграрних підприємствах рідного села.

28 липня 2023 року був мобілізований. Проходив навчання, після чого ніс службу в 1 механізованому відділенні, 9 механізованого взводу 3 механізованої роти.

Залишаючись вірним присязі, даній народу України, Сергій до останнього виборював незалежність та територіальну цілісність рідної держави. Але в результаті танкового обстрілу ворогом позицій його підрозділу, внаслідок вибухової травми наш земляк загинув. Сталося це 4 листопада поблизу населеного пункту Іванівка, Куп’янського району, на Харківщині.

Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро співчувають у тяжкому горі мамі, Марії Василівні, сестрі Наталії Михайлівні, племінникам Роману та Івану.

Поховано захисника Сергія Рекуна буде у рідному селі на кладовищі по вул. Освіти.