Піддубний Роман Олександрович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Роман Піддубний

Роман Олександрович Піддубний (народився в селі Степові Хутори — загинув 16 квітня 2022 в бою на Харківщині у віці 24 років) — воїн-контрактник 95-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил України.

Похований 21 квітня 2022 в Степових Хуторах.[1]

День, сповнений гіркого болю[ред. | ред. код]

Джерело: 56 днів боротьби за Україну, Життя громади - інформаційний бюлетень Носівської міської ради, 20 квітня 2022

20 квітня 2022 через територію Носівської громади везли в останню дорогу захисника України, воїна Збройних Сил України, жителя с. Степові Хутори, — Романа Олександровича Піддубного.

У цій родині виховали трьох синів: Костянтина, Якова, Романа, які стали військовими ЗСУ, які боронили рідну землю. Майже рік тому відійшов у засвіти батько цих мужніх чоловіків, а мама, Лідія Сергіївна стала берегинею для своїх синів.

16 квітня в бою на Харківщині, в Ізюмському районі, один з них героїчно загинув. Роману було всього 24 роки. З 2019 року він став контрактником славнозвісної 95-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил України.

Сьогодні увечері тіло героя-земляка привезли до рідного дому. Вздовж усього шляху руху колони загиблого героя зустрічали жителі нашої громади, вшановуючи світлу пам'ять воїна. Схиляємо голови у жалобі за героєм, у якого було попереду довге і щасливе життя. Але йому тепер навіки 24… Не забудемо…

Примітки[ред. | ред. код]