Приступко Вадим Володимирович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Вадим Приступко.jpg

Вадим Володимирович Приступко (Народився 16 серпня 1989 в Носівці – помер 4 липня 2023 поблизу населеного пункту Рівнопіль, Волноваського району, на Донеччині) — солдат, розвідник-навідник, загинув на Російсько-українській війні.

Громада втрачає своїх захисників[ред. | ред. код]

Джерело: Носівщина в жалобі, Життя громади - інформаційний бюлетень Носівської міської ради, 5 липня 2023

Солдат Вадим Приступко народився та жив в Носівці. Закінчив місцеву школу №4, працював на різних роботах. Останнє місце роботи — на залізниці.

Вадим прожив дуже непросте життя. Рано лишився сиротою, втративши спочатку тата, а тоді від хвороби померла мама. Мав ще сестру, яка також вже у засвітах.

Однак був дуже доброю, щирою людиною, працелюбною, був господарем у дворі і в оселі. Завжди підтримував тісні зв’язки з рідними, сусідами, друзями.

Вадим поповнив ряди Збройних Сил України у грудні 2022 року. Пройшовши навчання в спеццентрі, відбув для здобуття медичної кваліфікації до Німеччини. Далі знову навчання, дещо іншого напрямку, і відправка на Донеччину. Буквально за кілька тижнів до загибелі отримав осколкове поранення, потрапив у шпиталь. Втім довго не лікувався, знав, що він потрібен на фронті, потрібен побратимам. Повернувся. На жаль, не надовго.

Командування частини, в якій ніс службу розвідник – навідник 3 відділення розвідроти механізованого батальйону, солдат Вадим Приступко високо цінувало його військову універсальність, оперативне реагування на всі виклики, бездоганне виконання всіх поставлених завдань у захисті суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Був надійним побратимом, кваліфікованим військовим, відданим сином України. 4 липня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Рівнопіль, Волноваського району, на Донеччині, Вадим загинув.

Поховано Вадима Приступка буде на кладовищі цукрозаводського мікрорайону Носівки.