Постой Вікторія Вікторівна

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Вікторія Постой

Вікторія Вікторівна Постой (народилась 18 листопада 1982 року) – науковець, кандидат ветеринарних наук, науковий співробітник відділу науково-технічної інформації Науково-дослідної частини Національного університету біоресурсів і природокористування України, донька уродженця Держанівки Віктора Петровича Постоя

Життєпис[ред. | ред. код]

2004 року закінчила Національний аграрний університет отримавши кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини. Після закінчення працювала на посаді лікар-серолог Ічнянської районної державної  лабораторії ветеринарної медицини.

2005 рік отримала кваліфікацію магістра ветеринарної медицини.

З 2006 до 2015 року працювала на посаді наукового співробітника в Національному університеті біоресурсів і природокористування де займалась науковими дослідженнями за темою «Розробка теоретичних основ конструювання високоефективних біологічних препаратів».

У 2021 році захистила дисертацію на тему «Отримання трансфер-фактору на основі клітин молозива корів та імунобіологічні його властивості» за спеціальністю 16.00.03 – «Ветеринарна мікробіологія, епізоотологія, інфекційні хвороби та імунологія» та здобула науковий ступінь кандидата ветеринарних наук.

З 2015 року працює на посаді наукового співробітника відділу науково-технічної інформації Науково-дослідної частини Національного університету біоресурсів і природокористування України. Організовує та проводить виставки/наукові заходи та проводить організаційну, підготовчу роботу з випуску наукових журналів університету.

Є автором багатьох наукових праць та має патент України на корисну модель.

Науковий інтерес: розробка та дослідження імунотропніх препаратів в налагодженні ефективної профілактики й терапії за патології у людей і тварин.

Родина[ред. | ред. код]

Батько Постой Віктор Петрович (1955—2007) — науковець, кандидат ветеринарних наук, доцент, епізоотолог.

Сестра Постой Руслана Вікторівна.

Посилання[ред. | ред. код]