Поліцейська станція у Володьковій Дівиці

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
На відкритті Поліцейської станції у Володьковій Дівиці, 18.11.2022

Поліцейська станція Ніжинського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернігівській області — відкрита 18 листопада 2022 у Володьковій Дівиці.

У Володьковій Дівиці відкрили поліцейську станцію[ред. | ред. код]

Джерело: У Володьковій Дівиці відкрили поліцейську станцію, Життя громади - інформаційний бюлетень Носівської міської ради, 18 листопада 2022

В межах реалізації проекту Національної поліції України у тісній співпраці з територіальною громадою, 18 листопада 2022 відбулося урочисте відкриття поліцейської станції у найбільшому селі громади – Володьковій Дівиці. Проект передбачає функціонування на території громади поліцейської станції та поліцейського офіцера громади, який буде забезпечувати правопорядок на своїй території, постійно контактувати з мешканцями, аби своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Приміщення відремонтоване та має все необхідне для роботи завдяки міській раді, депутату обласної ради Сергію Баришовцю, ТОВ «Агрікор Холдинг», (директор Роман Мельник), а також місцевим аграріям: Володимиру Закалюжному, Олегу Скрипцю, Валерію Кириченку, Руслану Бойку.

Дільничий офіцер поліції, капітан Пасьоха Сергій Олексійович, 068 239 3913.

У 2023 Носівська громада придбала для забезпечення повноцінної роботи станції автомобіль.[1][2]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. У Володьковій Дівиці працює шериф - Сергій Пасьоха, Носівська міська рада, 21 червня 202
  2. У Володьковій Дівиці працює шериф - Сергій Пасьоха, Життя громади - інформаційний бюлетень Носівської міської ради, 21 червня 2023