Передвиборча програма Чернігівської обласної організації політичної партії "Слуга народу" до Носівської міської ради

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

«Затверджено» на позачерговій конференції Чернігівської обласної організації Політичної партії «Слуга народу»

Протокол № 4 від 18.09.2020 р., Голова: П. Халімон

Передвиборча програма Чернігівської обласної організації політичної партії "слуга народу" до Носівської міської ради

м. Чернігів - 2020

Передвиборча програма Чернігівської обласної організації політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"

«ТВОЄ МІСТО – ЦЕ ТИ!»

Після перемоги команди «Слуга Народу» в нашому місті, головним завданням стане ухвалення Нової Стратегії розвитку міста.

Нова Стратегія дозволить здійснити якісний ривок задля розвитку громади. Наші щирі та працьовиті люди заслуговують гідного сьогодення та кращого майбутнього для своїх дітей.

Наша програма створена в тісній співпраці з активом медиків та освітян, науковців та підприємців, культурних діячів та представників інших галузевих кіл. Довіра людей, підтримка Президента та центральних органів влади, Уряду дадуть можливість команді «Слуги Народу» реалізувати амбітні проекти.

Наша програма – проста і зрозуміла для всіх. Це чіткі цілі на результат, якого нам під силу досягти в найближчій перспективі.

ЩО МИ ЗРОБИМО В ПЕРШУ ЧЕРГУ?

 • Сформуємо потужну фракцію в міській раді.
 • Налагодимо максимально оперативну співпрацю місцевих обранців із громадою та усіма ланками вертикалі влади.
 • Розробимо проекти рішень, які змінять на краще життя громади у різних сферах.
 • Розбудовуватимемо місто за принципом – вирішують Всі, а не Один!
 1. Комфортно житиме кожен, незалежно від того: проживає він у центрі чи на околиці!
 2. Впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій – шлях до справедливих тарифів та якісних комунальних послуг. Міська влада реанімує програму з реконструкції аварійного житла. Це дозволить багатьом сім’ям у найближчі роки отримати нове та комфортне житло!
 3. Скорочуватиметься безробіття та збільшуватиметься реальна заробітна плата. Розвиватиметься промисловість та виробництво. Місто постійно підтримуватиме підприємців.
 4. Міська влада системно допомагатиме соціально-незахищеним верствам населення. Команда партії «Слуга Народу» в міській раді впроваджуватиме програми, які дозволять відчути добробут кожному чернігівцю.
 5. Буде впроваджено програму «Доступні ліки». Допомога надаватиметься всім вразливим верствам населення, які не потрапляють під відповідну державну програму.
 6. В освіті – відбуватиметься регулярна модернізація шкіл, задля отримання якісних послуг у комфортних умовах.
 7. Команда “Слуга Народу” систематично боротиметься із корупцією. Міська влада працюватиме відкрито – будуть запроваджені прозорі аукціони. Це дозволить припинити практику закупівлі товарів та послуг за завищеними цінами.
 8. Будуть створені умови для всебічного розвитку молоді. Команда партії «Слуга Народу» в міській раді впровадить дві програми – перше робоче місце та молодіжне кредитування житла.

За підтримки Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, парламенту, обласного керівництва, після перемоги команда «Слуги Народу» у найкоротші терміни втілить Стратегію розвитку міста!

Посилання[ред. | ред. код]