Передвиборна програма Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Затверджено Конференцією Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка 24 вересня 2020 року

Передвиборна програма Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка

Потрібно створювати!

Це - суть нашої передвиборної програми.

Ми впевнені, що потрібно створювати український продукт, підтримувати українського виробника від селянського, фермерського господарства до виробників космічних ракет.

Ми – команда РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА – до цього готові.

Українцям потрібні на перший погляд прості, але такі необхідні речі як мир, здоров’я, родина, робота, соціальний захист та пенсії. Ключ до вирішення цих питань знаходиться, звісно, в Києві, Чернігові, а тепер ще й у Ніжині. Але й депутати міської ради також повинна ефективно працювати у цьому напрямку.

Ми розуміємо, що є мрійники, котрі нічого не роблять для втілення мрій, є популістичні гасла, від яких краще жити не стає та духовно не виростаєш. Натомість є реальні можливості та компетенція міської ради вирішувати тільки конкретні питання.

Людей сьогодні турбує, в першу чергу, невпевненість в майбутнє, безробіття, вартість комунальних послуг, поганий стан доріг, наркоманія та алкоголізм, розкрадання земель, корупція в місцевій владі, ріст злочинності, освітлення наших населених пунктів.

Зараз важкий час. Все проти села - його просто прагнуть знищити, а землю монополізувати і усю засіяти прибутковим соняшником й кукурудзою, які виснажують грунти, зневоднюють та забруднюють довкілля.

Вважаємо, що наша територіальна громада повинна вимагати, в першу чергу, від депутатів всіх рівнів, обраних виборцями нашої територіальної громади, щоб вони взяли під контроль використання агрохолдингами сільськогосподарської землі та транспортної мережі на території громади.

Чиста питна вода – здорові люди в громаді!

Для цього передбачити виділення бюджетних коштів на розбудову централізованого водопостачання в населених пунктах громади, які потерпають від зникнення води в колодязях.

Добитися припинення тотального забруднення і знищення довкілля, зокрема, суцільного розорювання пасовищ, заплав річок і водоймищ.

Ми будемо добиватися на всіх рівнях влади, як і уся команда РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА, виплат селянам з бюджету щорічно не менше 5 тисяч грн. на кожну корову та справедливої компенсації селянам за корів, які захворіли на лейкемію.

Ми маємо забезпечити регулярне медичне виїздне обстеження жителів нашої територіальної громади і роботу ФАП.

У нас є інші конкретні пропозиції, які може реалізувати селищна рада. Крок за кроком ми будемо створювати реальні продукти – правильні рішення. Навіть якщо ми доб’ємося реалізації тільки зазначених ініціатив – це буде суттєвий вклад у розвиток нашої територіальної громади.

Потрібно створювати! Ми – готові!

Голова Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка

Авер'янов О.В.

Посилання[ред. | ред. код]