Передвиборна програма Чернігівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Додаток до рішення Конференції Чернігівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» № 41 від «17» вересня 2020 року

Передвиборна програма Чернігівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» для участі у перших виборах депутатів 25 жовтня 2020 року Носівської міської ради Ніжинського району Чернігівської області

Збудуймо Європу в нашій громаді!

Українці прагнуть жити за європейськими стандартами. Ми захищали свій європейський вибір на Майданах та продовжуємо це робити в окопах Донбасу. І головне - ми чітко визначили стратегічну мету Української держави - членство в Європейському Союзі та НАТО. Сьогодні наше завдання забезпечити європейський рівень стандартів життя по всій Україні та на рідній Чернігівщині.

«Європейська Солідарність» — політична сила, спроможна будувати громади Чернігівщини за європейським зразком. Команда «Європейської Солідарності Чернігівщини» намітила 5 першочергових кроків, реалізація яких дозволить відродити наш край.

1. Децентралізація – це наповнення місцевих бюджетів, а не укрупнення районів! Наша політична сила вперше в українській історії передала гроші з центрального бюджету у місцеві. Наша сила утвердить європейський шлях розвитку громад! Гроші мають лишатись на місцях, а громади - об’єднуватись добровільно. Податки від прибуткової діяльності на території громади, використання місцевих ресурсів повинні наповнювати місцеві бюджети. Тільки самі люди мають вирішувати, що і як будувати.

2. Українському селу – європейські дотації та стандарти розвитку! Селяни більшості європейських країн отримують суттєві дотації від держави. Українські селяни покинуті владою, потерпають від рейдерів та недобросовісних ділків. Ми змінимо цю ситуацію!

Земля повинна стати предметом солідарної відповідальності місцевих громад та працювати на добробут місцевих людей.

3. Реформа медицини за європейським зразком! Пандемія коронавірусу показала неготовність української влади боротись із сучасними викликами. Скорочення лікарів, закриття лікарень, відсутність у них елементарних засобів захисту – сьогоднішні будні української медицини. Завдяки Фонду Петра Порошенка тисячі масок, пульсоксиметри та продуктові набори, високоякісні костюми для лікарів були волонтерським штабом «Європейської Солідарності» передані медикам та жителям Чернігівщини. Ми не дамо закрити жодну лікарню після укрупнення районів, подбаємо про достойні соціальні гарантії та житло для лікарів. Ми знаємо як це зробити і маємо конкретні приклади.

4. Чернігівщині - спеціальні програми соціального захисту пенсіонерів, ветеранів АТО/ООС, чорнобильців! У нашій Партії є ветерани російсько-української війни. Ми гарантуємо - жодна програма підтримки ветеранів, пенсіонерів, чорнобильців не буде скасована. Ми виступаємо за справедливу систему соціального захисту людей.

5. Чернігівщина – це один із центрів українського туризму, адже має величезний потенціал для розвитку всіх його видів. Спеціальна програма «Європейської Солідарності» Чернігівщини дозволить за декілька років розвинути в області «зелений туризм». Чернігівщина багата на унікальні пам’ятки культури і природні заповідники. Плануємо: розвивати такі популярні напрямки, як сільський, зелений та фестивальний туризм, створювати так звані «зелені шляхи» (Greenways - Грінвейз), для чого необхідно облаштувати відповідну інфраструктуру.

Сьогодні для кожного українця, для кожного жителя Чернігівщини настав час вибору. Ми робимо вибір для свого міста та своєї громади. Український народ обрав європейський шлях розвитку. Ми зробимо так, щоб міста і громади Чернігівщини жили достойно, по-європейськи.

Обирай «Європейську Солідарність»! Обирай європейські стандарти для свого міста, своєї громади! Захисти свою громаду, захисти Україну!

В.о. Голови Чернігівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

О.П. Мисник

Посилання[ред. | ред. код]