Передвиборна програма Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Затверджено рішенням конференції Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

від 17 вересня 2020 року

Передвиборна програма Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

В пріоритеті роботи команди “Батьківщини” - Людина. Забезпечення добробуту, захист прав та свобод, створення умов для самореалізації кожного громадянина.

Батьківщина - за розбудову економіки міст та громад, створення нових робочих місць. Будемо працювати над залученням інвесторів для створення нових підприємств. Це можливість нашій молоді не полишати рідний край і плідно працювати на своїй землі.

Необхідно сформувати чіткі бюджети, як територіальних громад так і області. Люди повинні контролювати розподіл коштів і розставляти пріоритети. Будь-які важливі рішення з життя громад повинні прийматися після публічних обговорень. Не тільки депутати, а й кожен небайдужий мешканець повинен мати вплив на місцеве самоврядування.

Ресурси громад мають приносити реальний прибуток кожному жителю. Треба провести повну інвентаризацію земель та впорядкувати земельні відносини.

Батьківщина - проти розпродажу землі та за збереження українських чорноземів.

Сприятимемо розвитку саме сімейного, малого та середнього фермерства.

Батьківщина за прозорі тарифи. Дешевий газ українського видобутку має йти на потреби українців.

Депутати від Батьківщини будуть відстоювати заборону на гральний бізнес на території кожної громади та загалом в області.

Батьківщина - за доступну медицину. ФАПи та амбулаторії повинні бути збережені і забезпечені необхідним обладнанням та медикаментами. В основі реформування галузі має стояти запровадження страхової медицини.

Заклади освіти, культури, дитячі санаторії мають бути збережені. Депутати від “Батьківщини” займають принципову позицію по цим питанням.

Особливу увагу приділятимемо розвитку дошкільної та шкільної освіти. Значну частину коштів з бюджету будемо направляти на покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів

Забезпечимо зручний доступ до системи позашкільної освіти дітей (гуртки, спортивні секції).

Сприятимемо розвитку інфраструктурних об`єктів та ремонту дорожнього покриття.

Приділятимемо особливу увагу збереженню та розвитку закладів культури та спортивних об’єктів для залучення молоді, а також всіх мешканців громади.

Будемо створювати умови для якісного дозвілля мешканців громад, особливо молоді та маленьких дітей. Сприятимемо встановленню дитячих та спортивних майданчиків. Будемо надавати підтримку талановитим дітям та молоді, які мають досягнення в освіті, спорті та культурі.

Депутат - це у першу чергу представник свого округу, а відтак - захисник інтересів виборців. Ми звітуватимемо за свою роботу, а для вирішення проблемних питань залучатимемо всю команду «Батьківщини» - від юристів до народних депутатів.

МИ БУДЕМО ЕФЕКТИВНО ПРАЦЮВАТИ, ЩОБ ЗРОБИТИ НАШІ ГРОМАДИ КОМФОРТНИМ ТА ЗАТИШНИМ МІСЦЕМ, В ЯКОМУ ХОТІЛОСЯ Б ЖИТИ ТА ПРАЦЮВАТИ, ЯКИМ БИ ПИШАЛИСЯ МИ ТА НАШІ ДІТИ.

ГОЛОВА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Пащенко С. О.

Посилання[ред. | ред. код]