Обласний етап V літньої гімназіади України з легкої атлетики

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Обласний етап V літньої гімназіади України 2023 року з легкої атлетики — спортивні змагання, що проходили 22 квітня на стадіоні ДЮСШ Носівської міської ради.

В Носівці змагалися юні легкоатлети з усієї області[ред. | ред. код]

Джерело: Володимир Ігнатченко: В Носівці змагалися юні легкоатлети з усієї області, Життя громади - інформаційний бюлетень Носівської міської ради, 22 квітня 2023

22 квітня на стадіоні ДЮСШ Носівської міської ради відбувся обласний етап V літньої Гімназіади України 2023 року з легкої атлетики. Про бажання взяти участь у змаганнях заявило 14 команд з усієї області.

Змагання в Носівці.jpg

Змагання проходили під патронатом обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. До участі у змаганнях допускались збірні команди з учасників 2008-2010 р.н., які стали переможцями міських етапів змагань. Кращі легкоатлети обласного етапу представлятимуть Чернігівщину у Всеукраїнському фіналі Гімназіади, яка проходитиме 22-25 травня у Львові.

Програма заходу була різнопланова і дуже насичена,адже дівчата та юнаки змагалися на кращі результати у категоріях: біг на 100м, 110м,200м, 400м, 800м,1500м, естафета 100м, 200м,300м,400м, стрибок у довжину, потрійний стрибок,штовхання ядра, метання спису, метання диска.

Гімназіада стартувала урочистим відкриттям з Гімном України, хвилиною мовчання за загиблими воїнами-захисниками, завдяки кому маємо можливість органіізовувати такі заходи. Звісно, були і почесні гості.

Відкрила захід перший заступник міського голови Наталія Рубель. Слово до учасників мав і начальник КФВС МОН України Денис Закружний. Участь у відкритті також брали начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради Наталія Тонконог, депутат обласної ради Сергій Баришовець, головний суддя Віктор Рябов.

Ці змагання стали, без перебільшення, ковтком свіжого повітря для юних легкоатлетів і їхніх тренерів. Старалися і викладалися на повну всі, панувала атмосфера доброзичливості, поваги на кожному секторі. А ще доброму настрою учасників сприяла по- справжньому тепла, сонячна, весняна погода і… відсутність сирени. Всі дуже переживали: і учасники, і організатори, і безпосередні господарі змагань, тренери та керівництво ДЮСШ. Втім, все пройшло на високому рівні і стало справжнім святом спорту, грації, краси, результатом неймовірної праці юних спортсменів і їхніх тренерів. Разом з тим такі заходи відкривають для фахівців справжні спортивні перлини, які згодом стануть гордістю не лише тренера, закладу, громади, а й усієї України.

Як, власне, стала нинішня майстер спорту з легкої атлетики, носівчанка Марія Буряк. Нинішнім вагомим досягненням в спорті вона завдячує передусім своєму першому тренеру Валентині Бочок. Марія також була присутня на змаганнях, аби підтримати команду учасників-земляків.