Носівське лабораторне відділення

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Носівське РЛВУ

Носівське відділення Козелецького міжрайонного відділу Державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» (Носівське відділення Козелецького МВ ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України»)

Люди[ред. | ред. код]

Завдання[ред. | ред. код]

Відділення проводить лабораторні й інструментальні дослідження і випробування у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення району:

 • проведення мікробіологічних, санітарно-гігієнічних, фізичних, радіологічних та інших досліджень щодо безпеки факторів, що можуть небезпечно вплинути на стан здоров я людини у будівлях, спорудах, на територіях, продукції, об єктів виробничого середовища, питній воді, грунті, повітрі, біоматеріалі та довкіллі, в т.ч. діагностичних;
 • дослідження стану здоров я населення та середовища життєдіяльності людини. Виявлення причинно-наслідкових зв язків між станом здоров'я населення та впливом на нього факторів життєдіяльності людини;
 • дослідження розповсюдження інфекційних хвороб, професійних захворювань, масових неінфекційних захворювань (отруєнь) відповідно до вимог Законів України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб" та Загальнодержавних програм - "Питна вода України на 2006-2020 роки", "Поводження з токсичними відходами", "Поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки" тощо.

Історія[ред. | ред. код]

Джерело: Носівська ДСЕС - Історична довідка, переглянуто 17 березня 2020

Санітарно–епідеміологічна служба в Носівському районі починає свій розвиток з 1925 року.

З 1925 року по 1929 рік в районі був один санітарний лікар при Носівському райздороввідділу, він же був і державним санітарним інспектором Носівського району. Крім того, він працював терапевтом в Носівській ЦРЛ. В 1929 році в районі була створена перша санітарно-епідеміологічна станція. Організатором санітарно – епідеміологічної станції в Носівському районі був молодий лікар Гаврілей Іван Васильович.

Штати Носівської райсанепідстанції складались з 4 чоловік - головного лікаря санфельдшера, вакцинатора і дезінфектора.

Це була первинна ланка працівників Носівської райсанепідстанції. Своєї матеріальної бази райсанепідстанція не мала, розміщалась в одному приміщенні з райздороввідділом.

З часом штати рай СЕС збільшувалися і в 1932, крім головного лікаря ,були ще 4 працівники (2 санфельдшера, 1 вакцинатор і 1 віспощеплювач).

Спеціалісти райсанепідстанції проходили підготовку на спеціальних курсах при Чернігівській облсанепідстанції і займалися щепленнями проти віспи, дифтерії, туляремії і кишкових інфекцій, проводили інші санітарно-профілактичні та протиепідемічні заходи. В 30-ті роки були випадки епідемічних спалахів інфекційних захворювань, таких як: скарлатина, дифтерія, малярія, висипний тиф та інші. В тяжких умовах велася боротьба з інфекційними захворюваннями. До вогнищ добиралися різними видами транспорту, а інколи, і пішки.

В 1933 році був великий спалах висипного тифу в районі і в самому райцентрі.

В с. Лісові Хутори в старому приміщенні була відкрита висипно-тифозна лікарня на 50 ліжок. Всі спеціалісти Носівської райсанепідстанції вели боротьбу з завшивленістю в вогнищах і в громадських місцях. Проводились дворові обходи по виявленню висипно–тифозних хворих, контактних, захворівши, госпіталізація, лікування та санітарна обробка хворих. Всі предмети догляду і одяг оброблялися в дезкамерах сухоповітряних С-1 і газових хлорпикринових, де оброблялись тільки хутряні і шкіряні речі. Дезкамер було недостатньо, тому використовувались фізичні методи – російська піч і праска; хімічні засоби – мильно-сольвантова паста, мило „К” і інші.

Середнього медперсоналу в Носівській висипно–тифозній лікарні було недостатньо, тому для обслуговування цих хворих були задіяні працівники райсанепідстанції – віспощеплювач, вакцинатор і дезинфектор. Вони чергували цілодобово і виконували розпорядження лікаря по догляду за хворими.

В грудні 1933 року при виконанні службових обов’язків заразилися і захворіли висипним тифом головний лікар Гаврилій І. В., дезинфектор Андрюк П. В. і вакцинатор Ушинська Л. А. Хвороба протікала дуже тяжко, хворі знаходились на стаціонарному лікуванні в Носівській висипно–тифозній лікарні. Гаврилею І.В. хворобу не вдалося призупинити і на початку 1934 року він помер.

В 1936 році штати Носівської райсанепідстанції були укомплектовані згідно нормативів для рай СЕС 3 категорії, райсанепідстанція мала 11 працівників: епідеміолог, помепідеміолога, 2 санфельдшера, лаборант, дезінфектор, вакцинатор, віспощеплювач, статистик (бухгалтер), санітарка і інструктор – боніфікатор.

Починаючи з 1934 року малярія прийняла характер епідемічного спалаху, тому на боротьбу з нею потрібні були інструктори - боніфікатори, які обробляли анафілогенні водоймища парижською зеленню і нафтою. Крім того, в Носівській райсанепідстанції була організована баклабораторія, першим бак лаборантом був медпрацівник з середньою освітою Овчинніков Г.М. В цьому ж році Носівська райсанепідстанція отримала маленьку сільську хатину по вулиці Стратілата, де були 2 невеличкі кімнати, в яких розміщувалися канцелярія, санвідділ і епідвідділ та баклабораторія. Райсанепідстанція придбала коня і в штати рай СЕС був зарахований конюх, який був їздовим.

В 1937 році в Носівському районі був епідемічний спалах скарлатини, хворих дітей в лікарню доставляли кінним транспортом, а також волами.

В 1941 році, під час Великої Вітчизняної війни, працівники Носівської райсанепідстанції пішли на фронт: головний лікар Чуприн, дезінфектор Андрюк П.В., Кошель Г., 2 жінки - середні медичні працівники. Андрюк П.В. з 22 червня по 12 липня 1941 року працював в мобілізаційній комісії секретаріату Носівського військомату. 12 липня 1941 року виписав останнє повідомлення собі і також пішов на фронт, де воював до закінчення війни з Німеччиною, був бійцем окремого механізованого батальйону 2-го Білоруського фронту, учасником бойових дій під Москвою та Берліном, за що був нагороджений бойовими нагородами. Били фашистів на фронті і майбутні працівники Носівської райсанепідстанції – військовий фельдшер Стеценко І.Г., снайпер – автоматчик, командир кулеметного відділення Хоменко А.Ю. В евакогоспіталі підіймала на ноги поранених бійців старша лаборантка Клюєва З.Ф. В дальносхідному окрузі охороняв кордон в 1944 – 1945 році Єрко А.Н.

В вересні 1943 року після визволення Носівщини від німецько-фашистських загарбників Носівська райсанепідстанція поновила свою роботу.

Наприкінці 1950 року райсанепідстанція розмістилася в пристосованому приміщенні, для того був придбаний приватний будинок по вул. Вокзальній.

В період повоєнного відтворення народного господарства санітарна служба в Носівському районі веде боротьбу зі спалахами черевного тифу в с. Козари, висипного тифу в с. Степові Хутори, c. Селищі та інших; скарлатини, дизентерії та поодинокими випадками зворотнього тифу. В 1955 році в Носівському районі був спалах дифтерії з 19 летальними випадками.

В період з 1962 року по 1963 рік, в зв’язку з реорганізацією району Носівська райсанепідстанція була підрозділом Бобровицької рай СЕС.

В 1972 році було побудовано приміщення райсанепідемстанції, а в 1976 році проведена добудова до основної будівлі.

На сьогодні діяльність санітарної служби спрямована на забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення району, контролю за дотриманням санітарного законодавства з метою попередження, виявлення та усунення шкідливого впливу небезпечних факторів на здоров'я людей. Останній спалах інфекційних хвороб (на дифтерію) був у 1995 році, коли постраждало 51 чоловік, 1 хвора померла.

За останні роки санітарно-епідемічна ситуація в районі покращилась, зменшилась інфекційна захворюваність, не реєструвались випадки групових спалахів інфекційних захворювань.

Головні державні санітарні лікарі за період існування Носівської райсанепідстанції

 • 1925 - 1929 рік головний лікар рай СЕС - Пчолін С.П.
 • 1929 - 1934 рік головний лікар - Гаврілей І.В.
 • 1934 - 1937 рік головний лікар - Тригуб О.В.
 • 1938 - 1940 рік головний лікар - Чуприн
 • 1943 - 1949 рік головний лікар - Могилевська А.І.
 • 1949 - 1955 рік головний лікар - Косолапова З.А
 • 1955 - 1962 рік головний лікар - Радченко І.В.
 • 1965 - 1969 рік головний лікар - Попович Г.І.
 • 1970 - 1973 рік головний лікар - Борисенко В.І.
 • 1973 - 1988 рік головний лікар - Валовенко А.Г.
 • 1988 - 1996 рік головний лікар - Дружинець П.М.
 • 1996 - рік головний лікар - Гордін Олег Володимирович

Контакти[ред. | ред. код]

Носівка, вулиця Шевченка, 1.

nosovkasesAt.gifukrpost.ua

Див. також[ред. | ред. код]

Об'єкти перевірок[ред. | ред. код]

Відділення гігієни харчування (станом на 2013).

Об'єкти високого ступеня ризику

 1. Харчоблок Носівської центральної районної лікарні, м.Носівка
 2. Ринок «Кооператор», м.Носівка
 3. Харчоблок Мринської сільської дільничної лікарні, с.Мрин , 08.2013
 4. Харчоблок Рівчак Степанівської сільської дільничної лікарні, с. Рівчак Степанівна, 10.2013
 5. Харчоблок Червонопартизанської� сільської� дільничної лікарні� , с.Червоні Партизани� , 08.2013
 6. Харчоблок Макіївської� сільської� дільничної лікарні� , с.Макіївка� , 09.2013
 7. Харчоблок стаціонарного відділення терцентру� , с.Мрин� , 06.2013

Об’єкти середнього ступеня ризику

 1. ТОВ „Кондитерська фабрика „Десна””� , м.Носівка� , 06.2013

Об’єкти незначного ступеня ризику

 1. ТОВ „Смак Італії”, м.Носівка, -
 2. ТОВ „Носівський цукровий завод”, м.Носівка, -
 3. Носівський молокозавод, м.Носівка, -
 4. Ковбасний цех, м.Носівка, -
 5. Консервний завод, м.Носівка, -
 6. Пекарня ТОВ агрофірми «ПродАгро», м.Носівка, -
 7. Пекарня ВАТ «Носівське ХПП», м.Носівка,
 8. Пекарня ФОП Андрушко В.І., м.Носівка, -
 9. Коптильня ФОП Сало В., м.Носівка, 05.2013
 10. Їдальня ТОВ „Носівський цукровий завод” (працює сезонно), м.Носівка, -
 11. Закусочна „Орхідея” ФОП Баклана М.Л., м.Носівка, -
 12. Кафе „Волошка”, м.Носівка
 13. Кафе „Єреван” ФОП Багдасаряна С.П., м.Носівка, -
 14. Кафетерій „Карапуз”, м.Носівка, 07.2013
 15. Кафетерій №15 Носівського коопунівермагу, м.Носівка, -
 16. Кондитерський цех Носівської ОТБ, м.Носівка, -
 17. Ресторан «Українка», м.Носівка, -
 18. Їдальня ТОВ а/ф „Земля і воля”, м.Носівка, 07.2013
 19. Бар ринку «Кооператор», м.Носівка, -
 20. Їдальня ТОВ агрофірми «Агросвіт», м.Носівка, -
 21. Кафетерій №16 Носівського коопунівермагу, м.Носівка, -
 22. Кафе «Живчик»� , м.Носівка� , -
 23. Магазин ФОП Білодід С.С., м.Носівка� , -
 24. Магазин №1 цукрозаводу� , м.Носівка� , -
 25. Магазин №2 цукрозаводу� , м.Носівка� , -
 26. Магазин� ФОП Набокова А.В.� , м.Носівка� , -
 27. Магазин ФОП Буцан О.О.� , м.Носівка� , -
 28. Магазин Шуст С.І., м.Носівка� , 07.2013
 29. Магазин� ФОП Павленко С.О., м.Носівка� , -
 30. Магазин ФОП Назаренко Н.М.(оренда)� , с.Жовтень� , -
 31. Магазин ТОВ� „Продагро”� , м.Носівка� , -
 32. Магазин КП „Успіх”, м.Носівка, -
 33. Магазин Кирилова А.О. (оренда), м.Носівка, 07.2013
 34. Магазин ФОП Бондаренко Н.П (оренда), м.Носівка, -
 35. Магазин ФОП Бублика С.С., м.Носівка, -
 36. Магазин ФОП Біленко А.О., м.Носівка, -
 37. Магазин ФОП Васильченко С.М., м.Носівка� , -
 38. Магазин ФОП Демченко В.М., м.Носівка� , -
 39. Магазин ФОП Сеник Г.О. (оренда)� , м.Носівка� , -
 40. Магазин ФОП Колесник С.М., м.Носівка� , -
 41. Магазин ФОП ФОП� Оксимець М.М., м.Носівка� , -
 42. Магазин ФОП Омельченко� , м.Носівка� , -
 43. Магазин� ФОП Павленко С.О. (оренда)� , м.Носівка� , 04.2013
 44. Магазин ФОП Садовник С.І., м.Носівка� , -
 45. Магазин� №1ФОП Сокол О.М., м.Носівка� , -
 46. Магазин №2 ФОП Сокол О.М., м.Носівка� , -
 47. Магазин ФОП� Тихонова К.О. (оренда)� , м.Носівка� , -
 48. Магазин ФОП Чепела М.В., м.Носівка� , 07.2013
 49. Магазин ФОП� Ювенко С.А., м.Носівка� , -
 50. Магазин ФОП� Яременка Л.Д.� , м.Носівка� , -
 51. Магазин ФОП Ярина Т.О. (оренда)� , м.Носівка� , 05.2013
 52. Магазин ФОП� Ширіпи М.І., м.Носівка� , -
 53. Магазин ФОП� Ісаєв М.Ф., м.Носівка� , -
 54. Магазин ФОП� Буняк Н.І.� , м.Носівка� , 08.2013
 55. Магазин ФОП� Глущенко Н.Л.� , м.Носівка� , -
 56. Магазин №1 Носівського коопунівермагу� , м.Носівка� , -
 57. Магазин� ПБП „Світлана”� , м.Носівка� , -
 58. Магазин №2 Носівського коопунівермагу� , м.Носівка� , -
 59. Магазин №3 Носівського коопунівермагу� , м.Носівка� , 08.2013
 60. Магазин №5 Носівського коопунівермагу� , м.Носівка� , -
 61. Магазин №1 ФОП Сонець І.В.� , м.Носівка� , -
 62. Магазин ФОП Терещенка М.М., м.Носівка� , -
 63. Магазин №2 ФОП Сонець І.В.� , м.Носівка� , -
 64. Магазин� , с.Деброве� , 05.2013
 65. Магазин «Кулінарія» Носівської � СС� , м.Носівка� , -
 66. Магазин� Носівської � СС «Фрунзе»� , м.Носівка� , -
 67. Магазин «Ветеран» Носівської � СС� , м.Носівка� , -
 68. Магазин Носівської � СС вул Коцюбинського� , м.Носівка� , -
 69. Магазин ФОП Мархай С.С., м.Носівка� , -
 70. Магазин ринку «Кооператор»� , м.Носівка� , -
 71. Магазин ФОП Шелестюк А.Л.� , м.Носівка� , -
 72. Магазин Носівської � СС� Мала Носовка� , м.Носівка� , -
 73. Магазин ФОП Геращенко Н.С., м.Носівка� , -
 74. Магазин ФОП Андрушко А.О.� , м.Носівка� , -
 75. Магазин ФОП � оманченка Є.І.� , м.Носівка� , -
 76. Магазин ФОП Сітька А.М., м.Носівка� , -
 77. Магазин ФОП Шикути О.В.� , м.Носівка� , -
 78. «Торговельний центр» ФОП Геращенко Н.С., м.Носівка� , -
 79. «Торговельний центр»� ФОП Коцюруба А.В.� , м.Носівка� , -
 80. «Торговельний центр» ФОП Сеник Г.О.� , м.Носівка� , -
 81. «Торговельний центр»� ФОП Сушко І.М., м.Носівка� , -
 82. «Торговельний центр» ФОП Ковнер О.В.� , м.Носівка� , -
 83. «Торговельний центр» ФОП Білобловський� , м.Носівка� , -
 84. Магазин Носівської � СС� , м.Носівка� , -
 85. Магазин Носівської � СС� , с.Підгайне� , -
 86. Павільйон Багдасаряна С.П., м.Носівка� , -
 87. Павільйон ФОП� Кириченко С.І., м.Носівка� , -
 88. Павільйон ФОП� Колесник С.М., м.Носівка� , -
 89. Павільйон� ФОП� Кошель С.Г., м.Носівка� , 09.2013
 90. Павільйон №1� ФОП� Назаренко Н.М., м.Носівка� , -
 91. Павільйон №2� ФОП� Назаренко Н.М., м.Носівка� , -
 92. Павільйон� ФОП� Падун А.В.� , м.Носівка� , -
 93. Павільйон� ФОП� � ябінко Н.О.� , м.Носівка� , -
 94. Павільйон� ФОП� Федченко В.М., м.Носівка� , -
 95. Павільйон ФОП� Галети Н.В.� , м.Носівка, 12.2013
 96. Павільйон� ФОП Юрченко Ю.І.� , м.Носівка� , -
 97. Павільйон� ФОП� Калинич Г.Г.� , м.Носівка� , -
 98. Павільйон ФОП� Кузьменко О.Г.� , м.Носівка� , -
 99. Павільйон ФОП� Манукян� Н.О.� , м.Носівка� , -
 100. Павільйон ФОП� Компанець Т.В.� , м.Носівка, 12.2013
 101. Павільйон� ФОП� Оксимець Л.В.� , м.Носівка� , -
 102. Павільйон ФОП Кирилової Т.С., м.Носівка� , -
 103. Павільйон ФОП Геращенко Н.С., м.Носівка� , -
 104. Павільйон ФОП Бойко С.В., м.Носівка� , -
 105. Павільйон� ФОП Перевязко О.І.� , м.Носівка, 12.2013
 106. Кіоск ВАТ «Ніжинський хліб»� , м.Носівка� , -
 107. Кіоск ПБП „Світлана”� , м.Носівка� , -
 108. Кіоск ФОП� Кириченко С.І., м.Носівка� , -
 109. Кіоск ФОП� Макухи Н.Г.� , м.Носівка� , -
 110. Кіоск ФОП� � Шелестюка В.В.� , м.Носівка� , 05.2013
 111. Кіоск ФОП� Красницька Л.М., м.Носівка� , -
 112. Кіоск ФОП � езниченко Н.В.� , м.Носівка� , -
 113. Кіоск ФОП Цегельник О.В.� , м.Носівка� , -
 114. Кіоск ФОП Скрипиць В.Г.� , м.Носівка� , -
 115. Кіоск №1 Бобровицького хлібзаводу� , м.Носівка� , 04.2013
 116. Кіоск №2 Бобровицького хлібзаводу� , м.Носівка� , -
 117. Кіоск №3 Бобровицького хлібзаводу� , м.Носівка� , -
 118. Магазин Носівської � СС� , с.Тертишники� , -
 119. Магазин Кириленко Г.М., с.Тертишники� , -
 120. Магазин Бобровицьке ХПП (оренда)� , с.Карабинівка� , -
 121. Кафе „Надія” Мринського ССТ� , с.Мрин� , 07.2013
 122. Бар ФОП� Чоби О.А.� , с.Мрин� , -
 123. Їдальня Мринського ВУПЗГ� , с.Мрин� , -
 124. Їдальня ТОВ агрофірма «Україна»� , с.Мрин� , -
 125. Їдальня паркетного цеху� , с.Мрин� , -
 126. Магазин Мринського ССТ� , с.Мрин� , 07.2013
 127. Магазин ФОП Діденко Л.Д. (оренда)� , с.Мрин� , -
 128. Магазин ФОП� Івасенко Т.С., с.Мрин� , -
 129. Магазин ФОП Бойко С.В., с.Мрин� , -
 130. Магазин ТОВ агрофірма «Україна»� , с.Мрин� , -
 131. Магазин ФОП Чоби С.В., с.Мрин� , -
 132. Ринок ТОВ агрофірма „Україна”� , с.Мрин� , -
 133. Павільйон ФОП � угаль Т.М., с.Мрин� , 09.2013
 134. Павільйон Ісаєнка С.І., с.Мрин� , -
 135. Павільйон Чоби С.В., с.Мрин� , -
 136. Павільйон Гришковець Н.В.� , с.Мрин� , -
 137. Кіоск Маруфенко В.С., с.Мрин� , -
 138. Кіоск Ковтун І.С., с.Мрин� , 09.2013
 139. Їдальня ДП «Краєвид»� , с.Ганнівка� , -
 140. Магазин № 8 Макіївського ССТ� , с.Ганнівка� , -
 141. Магазин № 9 Макіївського ССТ� , с.Ганнівка� , -
 142. Кафе Линник Н.М., с.Макіївка� , -
 143. Буфет Макіївського ССТ� , с.Макіївка� , -
 144. Їдальня ФГ Вікторія� , с.Макіївка� , -
 145. Магазин ФОП Бондарчук Г.О.� , с.Макіївка� , -
 146. Магазин ФОП� Лимана С.М., с.Макіївка� , -
 147. Магазин №2 Макіївського ССТ� , с.Макіївка� , -
 148. Ринок� , с.Макіївка� , -
 149. МТФ� , с.Макіїка� , -
 150. Магазин Носівської � СС� , с.Сулак� , -
 151. Їдальня №2 ПП Агропрогрес»� , с.Калинівка� , -
 152. Магазин� №5� � івчак Степанівського ССТ� , с.Калинівка� , -
 153. Магазин� ФОП Прищепи В.М., с.Пустотино� , -
 154. Магазин� №6 Макіївського ССТ� , с.Пустотино� , -
 155. Магазин Носівської � СС� , с.Ясна Зірка� , 07.2013
 156. Павільйон ФОП Баришовець М.М., с.Ясна Зірка� , -
 157. Кафе ТОВ агрофірми «Маяк»� , с.Лихачів� , -
 158. Магазин ФОП� Артемової О.Г.� , с.Лихачів� , -
 159. Магазин ФОП� Чепели Л.В.� , с.Лихачів� , -
 160. Магазин ФОП Колоши О.І.� , с.Лихачів� , -
 161. Магазин Мринського ССТ� , с.Лихачів� , -
 162. Павільйон ФОП Фабрицій Л.М., с.Лихачів� , -
 163. Кіоск ФОП Іллюшко С.О., с.Лихачів� , -
 164. Їдальня ЗАТ агрофірма «Воздвиженська»� , с.Хотинівка� , -
 165. Кафе ФОП Припутня О.І.� , с.Хотинівка� , 05.2013
 166. Магазин ФОП� Бровача М.М., с.Хотинівка� , -
 167. Магазин ФОП� Припутня О.І.� , с.Хотинівка� , -
 168. Магазин� ФОП Коцюруби А.В.� , с.Хотинівка� , -
 169. Їдальня Дослідної станції� , с.Дослідне� , -
 170. Павільйон ФОП Сітька А.М., с.Дослідне� , -
 171. Магазин Носівської � СС� , с.Дослідне� , -
 172. МТФ� , с.Дослідне� , -
 173. Пекарня� ФОП� � Бідненко Н.В.� , с.Червоні Партизани� , -
 174. Пекарня ТОВ «Агрікор»� , с.Червоні Партизани� , 09.2013
 175. Кондитерський цех � СС� , с.Червоні Партизани� , -
 176. Їдальня� №1 ТОВ «Агрікор-Холдинг»� , с.Червоні Партизани� , -
 177. Їдальня №2 ТОВ «Агрікор-Холдинг»� , с.Червоні Партизани� , -
 178. Їдальня №3� ТОВ «Агрікор-Холдинг»� , с.Червоні Партизани� , 09.2013
 179. Бар ФОП Пилипчак Н.І. (оренда)� , с.Червоні Партизани� , -
 180. Буфет ФОП Сардак М.І., с.Червоні Партизани� , -
 181. Магазин� ТОВ АФ «Обрій»� , с.Червоні Партизани� , -
 182. Магазин Носівської � СС� , с.Криниця� , -
 183. Магазин Носівського � СС� , с.Коробчине� , -
 184. Магазин Носівської � СС� , с.Кобелещине� , -
 185. Магазин Носівської � СС по вул.� Щорса� , с.Червоні Партизани� , -
 186. Магазин ФОП� Кожухівської С.М., с.Червоні Партизани� , -
 187. Магазин ФОП� Кравченко Л.М., с.Червоні Партизани� , 08.2013
 188. Магазин ФОП� Лапко М.С., с.Червоні Партизани� , -
 189. Магазин ФОП� Матюхи В.П.� , с.Червоні Партизани� , -
 190. Магазин ФОП� Сардак М.І., с.Червоні Партизани� , -
 191. Магазин ФОП� Чернети � .П.� , с.Червоні Партизани� , -
 192. Магазин ФОП Шаванова Є.А.� , с.Червоні Партизани� , 08.2013
 193. Магазин ФОП Вовкогон Т.М., с.Червоні Партизани� , -
 194. Павільйон ФОП Сірик А.Д.� , с.Червоні Партизани� , -
 195. Кіоск ФОП Новицька М.Ф., с.Червоні Партизани� , -
 196. МТФ� , с.Червоні Партизани� , -
 197. Закусочна ФОП� Дружинця М.І., с.Плоске� , -
 198. Кафе «Круїз» ФОП Єрка В.І.� , с.Плоске� , -
 199. Магазин ФОП� Подобного В.П. (оренда)� , с.Плоске� , -
 200. Магазин №9 Мринського ССТ� (оренда Подобна О.П.)� , с.Плоске� , -
 201. Магазин ФОП� Подобного В.П.� , с.Плоске� , 04.2013
 202. Павільйон Луценко О.С., с.Плоске� , -
 203. Кіоск Шульги Л.П.� , с.Плоске� , -
 204. Магазин ФОП Ткаленко Ю.М., с.Плоске� , -
 205. Магазин ФОП� Іванова Я.� .� , с.Кіровка� , 07.2013
 206. Магазин №13 Макіївського ССТ� , с.Софіївка� , -
 207. Їдальня ТОВ агрофірми «Страті лата»� , с.Селище� , -
 208. Магазин №4 Мринського ССТ� , с.Селище� , -
 209. Магазин №5 Мринського ССТ� , с.Селище� , -
 210. Кіоск ФОП� Гриценко Н.В.� , с.Селище� , -
 211. Магазин ФОП� Кошеля І.І.� , с.Держанівка� , -
 212. Магазин� ФОП� Ковтун В.м.(оренда)� , с.Держанівка� , 05.2013
 213. Магазин ФОП Сергійчик Н.О.� , с.Держанівка� , -
 214. Павільйон ФОП Червяк М.М., с.Держанівка� , -
 215. Магазин� ФОП� Ковтун В.М., с.Адамівка� , -
 216. Магазин ФОП� � Очерет В.м.(оренда), с.Адамівка� , -
 217. Магазин Носівської � СС� , с.Адамівка� , -
 218. МТФ� , с.Адамівка� , -
 219. Магазин Носівського ССТ� , с.Ведмедівка� , -
 220. Їдальня ТОВ агрофірма «Іржавецька»� , с.Іржавець� , -
 221. Магазин ФОП� Шеремет О.І. (оренда)� , с.Іржавець, 11.2012
 222. Магазин� ФОП Оксимець Л.В.� , с.Іржавець� , -
 223. Їдальня ДП «Аграрій»� , с.Козари� , -
 224. Магазин ФОП� Гузій К.М., с.Козари� , -
 225. Магазин ФОП� Шеремет О.І.� , с.Козари� , -
 226. Магазин Носівської � СС� , с.Козари� , 05.2013
 227. Їдальня� №1 ПП� Агропрогрес� , с.Степові Хутори� , -
 228. Магазин� ФОП� Галушко Н.В.� , с.Степові Хутори� , -
 229. Павільйон Мариняко Ж.М., с.Степові Хутори� , -
 230. Магазин� ФОП Коваля М.М., с.Степові Хутори� , -
 231. Павільйон� Полторак В.М� , с.Степові Хутори� , -
 232. Магазин №9 � івчак-Степанівського ССТ, с.Степові Хутори� , -
 233. Магазин ФОП Давиденко� О.С., с.Степові Хутори� , -
 234. Павільйон №1 Бобровицького ХПП� , с.Степові Хутори� , -
 235. МТФ ПП «Агро прогрес»� , с.Степові Хутори� , -
 236. Їдальня ТОВ агрофірми «Відродження»� , с.� івчак Степанівка� , 06.2013
 237. Харчоблок� � дільничої лікарні� , с.� івчак Степанівка� , -
 238. Магазин №1 � івчак Степанівського ССТ� , с.� івчак Степанівка� , 06.2013
 239. Павільйон� ФОП Галушко Н.В.� , с.� івчак Степанівка� , -
 240. Їдальня ЗАТ а/ф „Нива”� , с.Вишневе� , 06.2013
 241. Магазин №7 � івчак Степанівського ССТ� , с.Коломійцівка� , -
 242. Магазин� ФОП Самокиші Ю.В. (оренда)� , с.Коломійцівка� , -
 243. Павільйон Бобровицького ХПП� , с.Коломійцівка� , -
 244. МТФ� , с.Коломійцівка� , -
 245. Магазин №6 Мринського ССТ� , с.� оздольне� , -
 246. Їдальня №2 ТОВ «Нива»� , с.Шлях Ілліча� , -
 247. Магазин ФОП� Градобика О.Д.� , с.Шлях Ілліча� , -
 248. Магазин Носівської � СС� , с.Шлях Ілліча� , -
 249. Магазин ФОП Мокра С.І., с.Ставок� , -
 250. Магазин Бобровицьке ХПП (оренда)� , с.Відрадне� , -
 251. Магазин №7 Мринського ССТ� , с.Киселівка� , -

Примітки[ред. | ред. код]

 1. На сесії районної ради, Носівська РДА, 17 березня 2020

Посилання[ред. | ред. код]