Мринська ОТГ (група в Фейсбуці)

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Обкладинка групи

«Мринська ОТГ Мрин, Плоске, Лихачів, Селище, Хотинівка, Роздольне, Киселівка» — група в соціальній мережі Facebook, створена 6 травня 2014.

Число учасників[ред. | ред. код]

Станом на:

  • 17 квітня 2019 — 969
  • 6 травня 2021 — 1 574

Адміністратори[ред. | ред. код]

Опис групи[ред. | ред. код]

Всім активним жителям наших сіл настав час об'єднатись навколо спільних інтересів та задля розвитку нашої громади!

Запрошуємо вступати до нашої спільноти уродженців сіл Мрин, Плоске, Лихачів, Селище, Хотинівка, Роздольне, Киселівка, чи громадян, що проживають в цих селах і прагнуть примножувати їх добру славу, покращувати добробут та життя як особисте, так і своїх односельчан. В нас дуже багато спільного, а віднедавна нас об'єднала ще й наша територіальна громада.

Щиро раді в нашій спільноті підприємцям різних масштабів з нашої ОТГ, бо вони створюють робочі місця і вдихають життя в нашу громаду, то ж їх думка та кожна пропозиція для нас цікава та важлива.

Пам'ятайте, що політичні сили - мінливі і тимчасові, то ж не спішіть розвішувати ярлики за особистими інтересами чи переконаннями, чужими плітками чи інформацією зі ЗМІ. Нас всіх вчили, що праця - завжди в пошані. То ж варто відкласти швидкоплинні особисті амбіції, старі образи чи легку заздрість і разом шанувати працею свій Богом даний край, робити його комфортнішим, привабливішим, славетнішим і таким, щоби інші ОТГ нам по-доброму заздрили. В нас всіх спільні мрії: якісні дороги, добре оплачувана робота, затишні оселі та багато дитячого сміху. Тепер в наших руках - можливість зробити добрі мрії реальністю. Об'єднуймось!

Правила групи[ред. | ред. код]

1. Якомога менше політики! Політичні уподобання кожного - це практично інтимна річ, котру краще не зачіпати. Не беріть участі в політичному популізмі та передвиборчих маніпуляціях. Обговорюймо найгостріші питання місцевого самоврядування, приймаємо участь в його функціонуванні, допомагаємо місцевій владі ділом а не словом!

2. Будьте ввічливі. Ми спільними зусиллями створюємо привітну атмосферу. Поважаймо одне одного! Конструктивні суперечки – це нормально, але вони мають бути ввічливими.

3. Реклама або спам заборонені, якщо ви не тутешні. Самореклама, спам або невідповідні посилання заборонені. Але, якщо діду Івану з сусіднього кутка треба терміново продати порося, гріх не допомогти. Нав'язлива реклама (як от тамади, політична чи алкоголю) під забороною.

4. Поважайте особисті думки всіх учасників. Ця група побудована на взаємній довірі учасників. Емоційні та відверті дискусії роблять групи чудовим місцем для спілкування, але можуть зачіпати чутливі або особисті теми. То ж, поважайте думку кожного учасника групи, навіть якщо вона суперечить Вашій. "Суперечка породжує істину" - пам'ятаєте?

5. Автентичність та перевірка з-відки Ви родом. В групі дуже раді особам, котрі проживають в нашій ОТГ чи народились тут але всіма силами вболівають за життя нашої громади. Якщо Ви краєм вуха чули про одне з сіл, чи в ньому колись проживала рідна тітка зятя Вашої куми, насолоджуйтесь новинами з нашої групи, без приєднання до учасників.

6. Релігійна терпимість. Проявляйте терпимість щодо права кожного на сповідування будь-якої релігії. Поважайте віру атеїстів так само, як і ревних християн. Не провокуйте дискримінацію чи демагогію на основі релігійної тематики.

7. Жодного сепаратизму чи пропаганди фашистсько-радянської символіки, чи їх ідеології. Суворо заборонено пропагувати в даній спільноті свою антиукраїнську позицію чи заклики до повалення чинної влади. Заборонено ототожнювати українських націоналістів з нацистами чи фашистами. Заборонена ностальгія за СРСР, червоним терором чи пропаганда комуністичних партій.

8. Єдина мова спілкування - українська. В нашій спільноті немає жодних мовних квот: 100% спілкування має вестись українською мовою. Недосконале володіння іноземною мовою може видатись її носіям приниженням їх прав чи свобод, тому ми пропагуємо використання української як єдиної мови комунікації в межах даної спільноти.

9. Кожен новий допис має безпосередньо стосуватись жителів нашої громади. Існують події загальнонаціонального значення то ж для них і є відповідні ЗМІ, доступ до котрих вже є в кожного. Уникайте розповсюдження новин з неперевірених чи сумнівних джерел. Пишіть від свого імені та створюйте нові яскраві інформаційні приводи на нашій землі.

10. Адміністратори групи можуть змінювати правила. Адміністратори групи можуть змінювати дані правила без згоди всіх учасників спільноти. Кожен з учасників спільноти має право запропонувати нове правило чи внести зміни шляхом загального обговорення.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]