Мостовий Віталій Володимирович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Віталій Мостовий

Віталій Володимирович Мостовий (народився 23 лютого 1996 в с. Гурбинці на Срібнянщині — помер 27 лютого 2024 поблизу населеного пункту Синьківка Куп'янського району Харківської області) — молодший лейтенант, житель Носівки, загинув на Російсько-українській війні.

Носівщина в жалобі[ред. | ред. код]

Джерело: Носівщина в жалобі, Життя громади, 19 березня 2024

У рідному селі закінчив школу, загальну середню освіту продовжив здобувати в Срібному. Вищу освіту і фах менеджера здобув в Чернігівській політехніці.

Віталій працював на різних роботах в Чернігові, згодом – у Бобровиці. Власне, там він зустрів свою долю. Молода пара побралася, стали жити в Носівці, на цукрозаводській околиці. На світ з'явилася донечка Златочка, якій всього 2,3 рочки. Молоді люди жили звичним життям, любили, раділи, будували плани, де вони троє були щасливі і разом.

На жаль, російські окупанти вирішили інакше. У травні 2023 року Віталій став до лав Збройних Сил України. Пройшов навчання і боронив рідну землю на Харківщині. Був командиром І стрілецького взводу ІІ стрілецької роти військової частини.

27 лютого, виконуючи бойове завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, здійснення відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України він отримав поранення, не сумісні з життям. Сталося це поблизу населеного пункту Синьківка, Куп'янського району.

Поховано загиблого Героя буде у рідному селі на Срібнянщині.

Родина[ред. | ред. код]

Дружина Яна Вадимівна, донька Злата, батьки Валентина Миколаївна та Володимир Вікторович, сестра Аліна.