Минулі оголошення

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Минулі оголошення

2023[ред. | ред. код]

Nosivka Trinity Church 1.png

У неділю 30 квітня 2023 року в 12:00 у Будинку культури в центрі м. Носівка, будуть проведені збори носівчан.

Питання, що виноситься на збори, — про перехід релігійної громади УПЦ Свято-Троїцької парафії м. Носівки до ПЦУ (українська церква).

Це мирне, демократичне зібрання, на якому кожен зможе виступити, і разом приймемо рішення.

В зборах можуть брати участь тільки громадяни, які зареєстровані (прописані) в м. Носівка. Будь ласка, з собою майте паспорт або телефон із застосунком Дія. Громадяни не зареєстровані в м. Носівка не зможуть зайти в приміщення БК.

Реєстрація учасників зборів розпочнеться з 11:00. Це не швидко все проходитиме, будь ласка, приходьте, наберіться терпіння, і візьміть участь у зборах.

Перехід будь-якої церкви з УПЦ до ПЦУ, це ще одна перемога України у війні.

Прохання зробити багато поширень даної публікації.

Сергій Баришовець

2022[ред. | ред. код]

Носівська міська рада збирає пропозиції з перейменування вулиць і провулків у населених пунктах громади, які мають російське походження:

в м. Носівка: вулиці Гагаріна, Комарова, Крилова, Кутузова, Л. Толстого, Лермонтова, Ломоносова, Матросова, Мічуріна, Молодої Гвардії, Невського, Некрасова, Островського, Панфілова, Пугачова, Пушкіна, Репіна, Степана Разіна, Суворова, Ціолковського, Чайковського, Челюскіна, Чернишевського, Чехова, Чкалова, провулки Кутузова, Л. Толстого, Мічуріна, Молодої Гвардії, Невського, Суворова, Чехова;

в с. Володькова Дівиця: вулиці Горького, Декабристів, Маяковського, Пушкіна, Толстого, Чкалова, провулок Толстого;

в с. Держанівка: вулиця Гагаріна; в с. Дослідне: вулиця Ватутіна; в с. Криниця: вулиця Суворова; в с. Лісові Хутори: вулиця Маяковського; в с. Підгайне: вулиця Гочарова; в с. Ставок: вулиці Комарова, Кутузова, Лермонтова, провулок Комарова; в с. Яблунівка: вулиця Гагаріна,

Перелік вулиць і провулків у населених пунктах громади, які мають російське походження і підлягають перейменуванню, внесені Комісією Носівської міської ради з упорядкування найменувань вулиць, створеної розпорядженням міського голови від 02.08.2021 №209.

Зауваження та пропозиції подаються до 27.07.2022 на електронну пошту міської ради: nosmrada_post@cg.gov.ua

Відповідальними особами за проведення громадського обговорення є староста Володьководівицького старостинського округу Гаврилко Олександр Володимирович, староста Держанівського старостинського округу Омельяненко Любов Василівна, начальник відділу містобудування та архітектури Кононенко Олександр Петрович.

Надані пропозиції щодо перейменування вулиць і провулків будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті Носівської міської ради за посиланням: https://nosgromada.cg.gov.ua/ до 01.08.2022.