Ляшенко Руслан Олександрович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Руслан Ляшенко

Руслан Олександрович Ляшенко (народився 21 жовтня 1979) — підприємець, політик і громадський діяч, депутат Носівської районної ради 7 скликання, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально – економічного розвитку та комунальної власності району, голова депутатської фракції "БПП - Солідарність".

Має вищу освіту.

Колишній директор Комунального підприємства "Носівське бюро технічної інвентаризації" Носівської міської ради.

Співзасновник Сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Захисник» (2017)

Керівник Фермерського господарства Фортуна-Агро-V (2019)

Громадська і політична діяльність[ред. | ред. код]

Волонтер Руслан Ляшенко, жовтень 2014

Співзасновник Громадської організації "Простота".

Був керівником Носівської районної організації "БПП Солідарність", а після перереєстрації партії очолював районну організацію політичної партії «Європейська Солідарність».

На виборах 2020 року кандидат в депутати Чернігівської обласної ради від політичної партії «Рідний дім».

Заяви:

«Без відродження місцевого виробництва в будь-якій господарській галузі українці ніколи не матимуть всього, на що заслуговують. Авторитет держави, свій власний імідж можна підняти на істотно вищий рівень тільки нелегкою й цілеспрямованою працею на соціально-економічний розвиток своєї території, свого району й області. До речі, це не передвиборче гасло, а моя власна позиція, яка, власне, співпадає з позицією політичної партії «Рідний дім», котра під головуванням Владислава Атрошенка представляє інтереси територіальних громад Чернігівщини. Ось, взяти, наприклад, нашу «Фортуна-Агро-V». Ми зареєстровані й сплачуємо податки вдома, від свого створення працюємо відкрито й прозоро, забезпечуючи робочими місцями й заробітком місцевих жителів. Й те, що ми продовжуємо розвиватися, тільки говорить про те, що шлях, яким ми обрали — правильний.»[1]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. З «Фортуною» — до продовольчого достатку, Газета "Носівські вісті", 11 вересня 2020

Посилання[ред. | ред. код]