Зібницький Максим Олександрович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Максим Зібницький

Максим Олександрович Зібницький (25 серпня 1989, Носівка — 22 жовтня 2023) — солдат, загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Берестове, Бахмутського району, Донецької області.

Життєпис[ред. | ред. код]

Джерело: Загинув носівчанин Максим Зібницький, Новини Ніжина, 24 жовтня 2023

Народився та зростав у Носівці, на цукрозаводській околиці. Навчався у другій міській школі, далі здобував середню спеціальну освіту будівельного спрямування у столиці. Працював на будівництві у Києві. Мав багато друзів, дуже любив та поважав батьків, був близьким другом для свого старшого брата. Але все перекреслила війна.

Максима мобілізували у травні 2023 року. Проходив навчання в Десні, Житомирі, а далі став старшим механіком – водієм гірсько-штурмового відділення славнозвісної бригади «Едельвейс».

20 жовтня 2023 востаннє зателефонував мамі, повідомив, що на кілька днів йде на завдання. Під час виконання бойового завдання Максим Зібницький загинув 22 жовтня внаслідок обстрілу ворогом з великокаліберного кулемета позицій наших захисників в районі населеного пункту Берестове, Бахмутського району, Донецької області.

У загиблого лишилася мама Лідія Іллівна, батько Олександр Дмитрович, старший брат Олександр.

Поховано Героя буде на кладовищі цукрозаводського мікрорайону міста Носівки.