День села Тертишники

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

День села Тертишники

2021[ред. | ред. код]

Джерело: День Тертишницької родини, Життя громади - інформаційний бюлетень Носівської міської ради, 7 жовтня 2021

День села організований в одну із субот вересня.

З вітальним словом до присутніх звернулася староста Тертишницького старостинського округу Оксана Рибаченко.

Привітав жителів Тертишників, подякувавши їм за довіру і керівник агропідприємства «Земля і вола Агро» Олексій Передерій.

Подарунки одержали фельдшер Лариса Кириленко, листоноша Ольга Андрієнко, бухгалтер Марія Романченко, бібліотекар Галина Бойченко, продавець Марія Гейко, вчителі Олексій Кириленко та Ганна Набок, учасник афганської війни Григорій Кириленко, учасники АТО, брати Григорій та Олександр Гейко, найстарша жителька села Ганна Мархай.

Особливо зворушливо вітали пари з подружніми ювілеями: Анатолій та Ганна Жигун (62 роки разом), Пилип та Євгенія Куциби (55 років разом), Михайло та Ганна Лапко (45 років разом), рубінове весілля цьогоріч зустріли родини Івана та Валентина Гейко, Анатолій та Ганна Рудь (40 років разом). Григорій та Ніна Кириленко (35 років разом), Олександр та Людмила Гейко (30 років разом), Іван та Лариса Романченко (10 років) і наймолодшу подружню пару – Ігоря та Анни Лисенків.

У Тертишниках п’ять багатодітних родин: Марії Гейко, Ніни Кириленко, Євгенії Куциби, Марії Романченко та Ганни Лапки.

Підготували подарунки та пісенні вітання ювілярам, що відзначили ювілейні дні народження та ті, які народилися у серпні.

А ще у селі визначили найзаквітчанішу оселю, де господарює Валентина Кириленко.

Впродовж всього свята сільчани слухали виступи сільських учасників художньої самодіяльності та артистів з Бобровиці, які підготували справді незабутню святкову програму, присвячену 30-й річниці Незалежності України.

По завершенню всі залюбки смакували запашною гартаначкою від Володимира Петренка, Григорія Гейка та Григорія Кириленка під запальну дискотеку.

Організатори вдячні підприємству «Земля і вола Агро» в особі Олексія Передерія за фінансове забезпечення проведення заходу.