Гавриленко Ігор Борисович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Ігор Гавриленко

Ігор Борисович Гавриленко (народився 23 березня 1962 в Носівці — помер 5 листопада 2020) — вчитель інформатики та фізики в Носівській середній школі № 2.

Життєпис[ред. | ред. код]

Народився в родині службовців. Закінчив Носівську середню школу № 1. Змалку цікавився технікою й точними науками, тому, ще не отримавши фаху, працював електомонтером районного вузла зв'язку. Затим навчався в Ніжині на фізико-математичному факультеті протягом 1980-1985 років. У цьому ж році він поповнив ряди вчителів Гаївщинської восьмирічної школи на Полтавщині.

Як тільки настала нагода, Ігор Борисович зміг повернутися на Носівщину, ставши одразу директором Софіївської восьмирічної школи. Колеги запам'ятали його ініціативним і авторитетним керівником, який умів поєднувати в собі вміння талановитого педагога й наставника.

Проте найтриваліший період його роботи як вчителя пов'язаний з роботою в Носівській середній школі № 2, де працював з 17.08.1992 року. Спочатку викладав математику, потім фізику й інформатику, яку опанував самотужки в середині 1990-х років, одним із перших у районі зібравши персонального комп'ютера.

Ігор Борисович був залюблений у свою роботу, завжди йшов у ногу з часом, опановував нові технології, і водночас увібрав у себе найкращі риси педагогів «старої школи». Наділений чудовим почуттям гумору, товариський, ініціативний, готовий допомогти і порадити.

Уже в зрілому віці йому посміхнулося сімейне щастя — він одружився з Наталією Мамедівною Мамедовою. У злагоді й любові народилися двоє діток: Інна та Олександр.

Був керівником гуртків користувачів ПК Носівської станції юних техніків.

Відзнаки[ред. | ред. код]

  • Диплом управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації III ступеня у номінації «Математика та економіка» (2013, за підсумками проведення ІІ обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі»).

Посилання[ред. | ред. код]