Вулиця Миру (Дослідне)

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Вулиця Миру — центральна вулиця в селі Дослідне.

Вулиця Миру[ред. | ред. код]

Джерело: У Дослідному завершили ремонт дороги, Життя громади - інформаційний бюлетень Носівської міської ради, 18 червня 2021

Центральна вулиця в с. Дослідне вже давно потребувала ремонту. Міська рада звернулася до Управління капітального будівництва Чернігівської обласної адміністрації щодо гострої потреби у капітальному ремонті цієї дороги.

Автомобільна дорога загального користування місцевого значення була в дуже незадовільному стані, з глибокими ямами та тріщинами, останній ремонт ділянки проводився понад 30 років тому. Саме цією дорогою по вулиці Миру 110 дітей із Дослідного та сусідніх сіл дістаються до школи та дитячого садочка. Крім того, цим шляхом жителі села йдуть до залізничної станції.

Спеціалісти Управління капітального будівництва вивчили питання та провели відповідну роботу із внесення ділянки до відповідного переліку, погодження Укравтодором, проведення тендеру по визначенню проєктної підрядної організації та безпосередньо виконавця ремонтних робіт.

– Наразі, капітальний ремонт дороги, протяжністю 1,5 км завершено. Вдячний за розуміння та підтримку наших ініціатив і керівництву обласної адміністрації, і Управлінню капітального будівництва ОДА, і безпосередньо підрядній організації — Ніжинській ПШМК. Найголовніше результат: відремонтована центральна дорога у селі. — сказав міський голова Володимир Ігнатченко.