Виборча дільниця № 740550

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Виборча дільниця № 740550

Адреса приміщення для голосування: вул. Центральна, 8, м.Носівка, Носівський р-н, Чернігівська обл., 17100. Це Носівський міський будинок культури.

Опис меж дільниці[ред. | ред. код]

м.Носівка –

  1. Вулиця Авіації
  2. Вулиця Баштова
  3. Вулиця Богуна
  4. Вулиця Вокзальна: 3–101, 103, 105, 107;
  5. Вулиця Гетьмана Мазепи: 1–6, 8, 10;
  6. Вулиця Івана Чирка
  7. Вулиця Кутузова
  8. Вулиця Кушнірова
  9. Вулиця Миколаївська
  10. Вулиця Набережна
  11. Вулиця Некрасова
  12. Вулиця Олексія Фесенка
  13. Вулиця Свято-Троїцька
  14. Вулиця Сотенна
  15. Вулиця Спасо-Преображенська
  16. Вулиця Суворова
  17. Вулиця Трудова
  18. Вулиця Успенська: 1–74, 76, 78, 80, 82;
  19. Вулиця Центральна: 12–21, 29, 37–37А, 41, 43–43А, 45, 47–47Б, 49, 51;
  20. Вулиця Челюскіна
  21. Вулиця Чернишевського
  22. Вулиця Чехова: 33–40;
  23. Вулиця Юності: 1–18, 20, 22, 24, 26–28;
  24. Вулиця Ярослава Мудрого
  25. Вулиця 1 Травня
  26. Провулок Баштовий
  27. Провулок Вокзальний
  28. Провулок Гетьмана Мазепи
  29. Провулок Кутузова
  30. Провулок Олексія Фесенка
  31. Провулок Суворова
  32. Провулок Чехова
  33. Провулок Шкільний
  34. Провулок Юності
  35. Провулок 1 Івана Чирка
  36. Провулок 2 Івана Чирка

Кількість виборців[ред. | ред. код]

Cтаном на 30.09.2020: 2190

Дільнична виборча комісія № 740550[ред. | ред. код]

(м.Носівка, вул.Центральна, 8, міський будинок культури)

Голова: Проценко Людмила Миколаївна - від Політичної партії «СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ»

Заступник: Ігнатенко Ольга Федосіївна - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Секретар: Скрипка Тетяна Павлівна - від політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка» Члени:

  1. Баклан Лариса Степанівна - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;
  2. Батрак Наталія Олексіївна - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;
  3. Васько Тетяна Олександрівна - від кандидата на посаду Носівського міського голови Ігнатченка В.М.;
  4. Жигун Людмила Михайлівна - від політичної партії «Наш край»;
  5. Зуб Тетяна Миколаївна - від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  6. Колесніченко Аліна Павлівна - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»;
  7. Ліхута Наталія Володимирівна - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;
  8. Садовенко Тетяна Петрівна - від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; 09
  9. Смага Юлія Василівна - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»;
  10. Яременко Ярослава Володимирівна - від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;
  11. Ярина Оксана Василівна - від Політичної Партії «ГОЛОС».