Братиця Микола Дмитрович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Микола Дмитрович Братиця (народився 4 травня 1948 в селі Ганнівка — помер 19 серпня 2017 в м.Носівка ) — педагог, партійний і радянський діяч, голова Носівської міської ради (1990—1991).

Працював учителем фізики і математики в Ганнівській і Пустотинській школах, директором у Пустотинській школі. Був чудовим вчителем, з почуттям гумору.

Помер у 2017, похований в Носівці (на кладовищі за лікарнею).

Валерій Фурса про Миколу Братицю[ред. | ред. код]

Джерело: Валерій ФурсаЧи є якісь відомості про Миколу Братицю?, 4 липня 2023

У 2018 році сини Віктор та Олександр Братиці видали невеличку збірочку віршів батька «Поетичний букет від Миколи Братиці». Скромна, непересічна та обдарована людина, освітянин, чиновник у кращому розумінні послужної кар’єри — він залишив добрий слід в душах тих людей, хто його знав. Його вірші — неординарні та сповнені любов'ю до рідної землі, до людей, пробуджують найкращі почуття у наших душах.

Віра Перепечай про Миколу Братицю[ред. | ред. код]

Джерело: Віра Перепечай: Чи є якісь відомості про Миколу Братицю?..., 4 липня 2023

Братиця Микола Дмитрович за спеціальністю був вчитель математики та фізики. Працював в Ганнівці та Пустотино вчителем, потім директором школи. Після переїзду в Носівку, займав керівні посади в районі. З 1991 по 2008 рік (до пенсії) працював начальником районного відділу статистики у Носівському районі (ЦСУ). Був дуже обдарованою людиною, гарно співав, писав вірші. Деякі друкували в районній газеті.