Редагування Чубук Яків Петрович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
 
[[Файл:Cmentarz Żołnierzy Radzieckich w Suwałkach (004).JPG|міні|Пам'ятник-мавзолей на цвинтарі радянських солдат у місті Сувалки (Cmentarz Żołnierzy Radzieckich), Польща]]
 
[[Файл:Cmentarz Żołnierzy Radzieckich w Suwałkach (004).JPG|міні|Пам'ятник-мавзолей на цвинтарі радянських солдат у місті Сувалки (Cmentarz Żołnierzy Radzieckich), Польща]]
  
'''Яків Петрович Чубук''' (народився [[2 листопада]] [[1894]] в [[Макіївка|Макіївці]] — [[26 вересня]] [[1944]]) — учасник Німецько-радянської війни, житель села [[Макіївка]] [[Носівський район|Носівського району]] Чернігівської області.  
+
'''Чубук Яків Петрович''' (народився [[3 листопада 1894]] в [[Макіївка|Макіївці]] — [[26 вересня]] [[1944]]) — учасник Німецько-радянської війни, житель села [[Макіївка]] [[Носівський район|Носівського району]] Чернігівської області.  
  
 
== Біографія ==
 
== Біографія ==
Народився 2 листопада (за старим стилем — 21 жовтня) 1894 року в містечку [[Макіївка]] Ніжинського повіту Чернігівської губернії в сім'ї селян Чубука Петра Васильовича і його дружини Анастасії Карпівни<ref>Метричні книги 1884 року. ДАЧО (Державний архів Чернігівської області). Ф.679. Оп.10. Спр.786.</ref> (в дівоцтві — Вірозуб). За наявними метричними книгами Вознесенської церкви, крім Якова в сім’ї росло ще троє синів – Макар, Петро та Павло, а також п'ятеро доньок. На жаль, не всі метричні книги за потрібні роки збереглися, тому повний склад родини визначити складно.
+
Народився 3 листопада (за старим стилем — 21 жовтня) 1894 року в містечку [[Макіївка]] Ніжинського повіту Чернігівської губернії в сім'ї селян Чубука Петра Васильовича і його дружини Анастасії Карпівни (в дівоцтві — Вірозуб). Крім Якова в сім’ї росло ще троє синів – Макар, Петро та Павло, а також п'ятеро доньок.
  
Перша дружина Якова, Наталія, померла что-то при пологах, чи-то від тифу, разом з новонародженою дитиною, орієнтовно у лютому 1922 року. Другий шлюб Яків узяв з Мельник Наталією Андріївною (29.08.1898-1978). У шлюбі народилися троє доньок – Галя (померла немовлям), Парасковія, яку в родині називали Паша, (1925-25.11.1947) і Варвара (1928 р.н., в заміжжі – Коваленко) та син Петро (06.03.1939 — 30.03.2005), якому було лише два роки, коли Яків був мобілізований до лав Червоної Армії.
+
Перша дружина Якова, Наталія, померла что-то при пологах, чи-то від тифу, разом з новонародженою дитиною, орієнтовно у лютому 1922 року. Другий шлюб Яків узяв з Мельник Наталією Андріївною (30.08.1898-1978). У шлюбі народились троє доньок – Галя (померла немовлям), Паша (1925-25.11.1947) і Варвара (1928 р.н., в заміжжі – Коваленко) та син Петро (06.03.1939 — 30.03.2005), якому було лише два роки, коли Яків був мобілізований до лав Червоної Армії.
  
 
За професією Яків був бондарем. На цю професію він навчався в Ніжині. Робив діжі, верстати, прялки, скрині тощо. Родина працювала в колгоспі ім.Чапаєва.
 
За професією Яків був бондарем. На цю професію він навчався в Ніжині. Робив діжі, верстати, прялки, скрині тощо. Родина працювала в колгоспі ім.Чапаєва.

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Шаблони, використані на цій сторінці: