Відмінності між версіями «Передвиборча програма Альони Коваль на місцевих виборах 2020»
uk>Perohanych |
м (Імпортовано 1 версія) |
(Немає відмінностей)
|
Поточна версія на 23:57, 8 листопада 2020
Передвиборча програма Альони Коваль на місцевих виборах 2020
Носівка — це частина моєї душі, це моє життя, моя доля.
Я — носівчанка, народилась та виховувалась тут. З дитинства батьки привчили мене бути чесною, справедливою та рішучою до дій. Тут, у рідному місті, я отримала все, що потрібно для щастя людині — це батьківський дім, любов рідних, друзів, освіту, належне виховання.
Прийшов час мені подбати про рідну Носівку. Сьогодні нам потрібно об'єднатися задля побудови кращого життя, задля процвітання нашої громади та добробуту людей, які живуть тут.
Моя мета — створити успішне середовище для розбудови та розвитку нашої громади на засадах прозорості, чесності та відкритості до кожного мешканця нашої громади, адже вирішують Всі, а не Один!
Першочергові завдання[ред. | ред. код]
1 Організація діяльності влади на принципах прозорості, відвертості, підконтрольності громади.
2. Питання місцевого бюджетування:
- розробляти програми та залучати інвестиції;
- створити інвестиційну карту міста з висвітленням кожного квадратного метра, що може приносити прибуток для громади.
3. Максимально використовувати всі можливості для покращення соціальної інфраструктури:
- побудова вбиральні в центрі міста;
- проведення ремонту доріг, медичних закладів, шкіл;
- освітлення вулиць, прибирання та вивезення побутових відходів, впорядкування вулиць та околиць громади.
- озеленення газонів, парків, очищення придорожніх територій (кущі, насадження), що заважають здійснювати рух автомобілем чи іншим транспортом закриваючи видимість дорожнього участку;
Особливу увагу приділити пішохідним переходам та тротуарам, провести реконструкцію у відповідності до вимог, створивши під’їзд на тротуари та до пішохідної зони для інвалідів та мам з колясками; запровадити формат 3D зебри. Використовувати лежачі поліцейські на небезпечних ділянках дороги.
- вдосконалення схеми транспортних маршрутів з урахуванням інтересів жителів міста;
- забезпечення збереження торгових місць на місцевому ринку.
4. Встановлення контролю за раціональним використанням природних ресурсів громади.
5. Вивезення сміття за околиці міста не вирішує проблему, а навпаки погіршує екологічну ситуацію громади, але цьому є рішення:
- створення ефективної системи управління відходами за європейськими стандартами;
- співпраця з підприємствами, що займаються питаннями твердих побутових відходів, утилізацією батарейок задля підтримки екологічної безпеки громади;
- обмін досвідом з громадами, де успішно впроваджено поводження з твердими побутовими відходами;
- проводення просвітницьких робіт, тренінги в школах, спілкуватися з громадянами щодо поводження з відходами, розповідати про шкідливість спалювання листя, та приводити приклади для чого його можна використовувати. Будемо вчитися сортувати сміття разом!
Екологічний патруль із залученням волонтерів, підлітків та молоді, головним завданням якого буде виявлення та боротьба зі стихійними смітниками та їх винуватцями. Встановимо великі штрафи за викинуте сміття у невстановленому місці. Проведення екологічних акцій із залученням не байдужих громадян на чолі з головою ОТГ.
6. Безпека громадян понад усе.
- питання з безпритульними тваринами вирішити стерилізацією та чіпуванням;
- запровадити потужну інформаційну кампанію «Прихистіть!», що дасть змогу прилаштувати безпритульних тварин у сім’ї, стань опікуном для свого малого друга.
7. Підтримка молодіжних ініціатив, креативних ідей та пропозицій щодо розвитку громади. Запуск проєкту «Відкритий мікрофон» для налагодження діалогу з людьми, вислухати кожного, хто знає, як можна зробити нашу громаду кращою. Цей проєкт дасть змогу збиратися з представниками громади та представниками влади за круглим столом на чолі з головою ОТГ та обговорювати ключові проблеми громади та ідеї для їх вирішення.
8. Запорука світлого майбутнього населення – розвиток духовності, вклад у культуру, освіту, здоров'я та спорт:
- зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури;
- підтримка талановитої, спортивної молоді та її наставників, тренерів;
- створення умов для цікавого та змістовного дозвілля молоді, пропаганда здорового способу життя, заохочуватимемо дітей до занять в спортивних секціях, розширимо їх мережу. Встановлення спортивних майданчиків «Вуличний спорт».
- створення літнього дитячого шкільного табору відпочинку, побудований на засадах козацького виховання, де діти зможуть відпочити від телевізорів, комп’ютерів, де нашим дітям прищеплять любов до своєї землі, свого народу, познайомлять з козацькими традиціями. Це сприятиме розвитку національної свідомості, гордості за свій народ і відповідальності перед майбутніми поколіннями.
9. Всебічна підтримка соціально незахищених верств населення. Кожен житель нашої об’єднаної громади повинен почувати себе захищеним і знати, що влада піклується про його добробут.
Давайте разом робити нашу громаду кращою!