Відмінності між версіями «Кіндрачук Віктор Іванович»
Рядок 27: | Рядок 27: | ||
1. Побудовано чотириповерхову поліклініку. | 1. Побудовано чотириповерхову поліклініку. | ||
− | Вступивши на посаду головного лікаря Кіндрачук В. | + | Вступивши на посаду головного лікаря Носівської районної лікарні Кіндрачук В. І. отримав проєкт поліклініки, який прийшлось переробляти (заміна фундаменту з бетонних подушок на палі) та перероблено дах поліклініки зі сплощеної на двоскатну. |
Поліклініку розпочали будувати в 1989 одночасно з будівництвом школи № 5 в м.Носівка. | Поліклініку розпочали будувати в 1989 одночасно з будівництвом школи № 5 в м.Носівка. |
Поточна версія на 23:24, 26 січня 2023
Віктор Іванович Кіндрачук (народився 25 липня 1949 в селі Валя-Кузьміна Глибоцького району Чернівецької області) — лікар-хірург вищої категорії КП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги", працював лікарем-хірургом, пізніше головним лікарем Носівської районної лікарні.
Життєпис[ред. | ред. код]
- 1956 - вступив до Валя-Кузмінської восьмирічної школи, після закінчення якої продовжив навчання в СШ №7 м. Чернівці.
- 1966 – вступив до Вашківецького медучилища на фельдшерське відділення, яке закінчив в 1969 році, після якого працював медбратом Молодіївського тубдиспансеру. З 1969 по 1971 рік служив в рядах Радянської Армії. Після Армії працював фельдшером Чернівецької станції швидкої медичної допомоги.
- 1972 - 1978 - навчався на лікувальному факультеті Чернівецького медичного інституту, після закінчення якого проходив інтернатуру по хірургії в Чернігівській обласній лікарні.
- 1979 - 1982 - працював хірургом, заступником головного лікаря Носівської райлікарні.
- 1982 - 1984 - навчався в клінічній ординатурі по онкології в Чернівецькому медінституті, після закінчення якого працював хірургом Носівської райлікарні.
- 1987 - 1988 - працював завідуючим хірургічним відділенням МСЧ №126 м. Славутич. Був організатором медичного забезпечення 30-кілометрової зони ЧАЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
- 1988 - 1996 – працював головним лікарем Носівської райлікарні, після чого працював хірургом Носівської райлікарні. Ногороджений грамотою Чернігівської облдержадміністраці.
- 1999 - по теперішній час - працює хірургом Київської лікарні швидкої медичної допомоги.
Політик[ред. | ред. код]
На виборах 2020 року — кандидат у депутати Носівської міської ради від політичної партії «Сила і честь».
Досягнення[ред. | ред. код]
За час його роботи на Носівщині:
Для м.Носівка
1. Побудовано чотириповерхову поліклініку.
Вступивши на посаду головного лікаря Носівської районної лікарні Кіндрачук В. І. отримав проєкт поліклініки, який прийшлось переробляти (заміна фундаменту з бетонних подушок на палі) та перероблено дах поліклініки зі сплощеної на двоскатну.
Поліклініку розпочали будувати в 1989 одночасно з будівництвом школи № 5 в м.Носівка.
Поліклініка була здана в експлуатацію в 1994 році для чого було прикладено багато зусиль. До речі школа № 5 в м.Носівка була здана в 2021 р. дякуючи президенту України Зеленському В.О. та програмі «Велике будівництво», тобто через 26 років після здачі поліклініки.
2. В Носівській райлікарні побудована потужна газова котельня, що забезпечує лікарню, спортивний комплекс, 2-х поверховий стаціонар – пологове відділення на 50 ліжок з харчоблоком (2-х поверхова будівля на 500 кв. м., генераторна з генератором (нова свердловина).
3. Організовано підготовчі курси при Носівській гімназії для випускників шкіл району для вступу на безплатне навчання в університеті «Київська політехніка» (КПІ).
Для с. Володькова Дівиця:
1.Побудована свердловина з водонапірною баштою, закінчено будівництво гаража, перероблена котельня з твердопаливного на газове обладнання.
2. Коштом спонсорів організував цілодобову фельдшерську бригаду швидкої медичної допомоги, яка крім допомоги перевозила хворих похилого віку з ФАПів до лікарні та додому після обстеження.
3.Організував коштом спонсорів заміну вікон в класах 2-х поверхової початкової школи ( на металопластикові)
4. Не допустив скорочення Червонопартизанської дільничної лікарні, чим зберіг робочі місця на 25 років та виконання лікарнею функцію будинку престарілих для одиноких.
Для с. Мрин:
1. В лікарні організував коштом спонсорів будівництво двоповерхової споруди з комунікаціями (газопровід, каналізація, трансформаторна та ін.).
2. Організував будинок престарілих на 28 осіб в колишньому дитячому відділенні
3. Організував коштом спонсорів цілодобову фельдшерську бригаду швидкої медичної допомоги
4. Не допустив скорочення стаціонару
5. Організував заміну вікон та дверей на металопластикові в стаціонарному відділенні.
6. Газифіковано Мринську дільничну лікарню.
Для с. Рівчак-Степанівка:
1. Сприяв побудові двоповерхової лікарні
2. Організував цілодобову фельдшерську бригаду швидкої медичної допомоги
3. Не допустив скорочення стаціонару