Передвиборча програма політичної партії «Рідний дім»

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Лого Рідного дому.jpg

Передвиборна програма політичної партії «Рідний дім» (до місцевих виборів 2020)

В Україні створено понад 340 політичних партій, але лише «Рідний Дім» — рідна, Чернігівська!

«Рідний дім» – це не одна з багатьох, а єдина з усіх партій, що представляє інтереси територіальних громад Чернігівщини.

«Рідний Дім» - це єдина з усіх партій, головна мета якої не політична балаканина, а соціально-економічний розвиток Чернігова та області. Наше гасло - «Відроджуємо Чернігів - відродимо і Чернігівщину!». На місцеві вибори партія об‘єднала в своїх лавах авторитетних людей, за якими стоять конкретні результати роботи та повага людей. Це потужні аграрії, заслужені лікарі та освітяни, волонтери та учасники АТО, досвідчені підприємці та молоді люди, які щиро хочуть процвітання та добра рідній Чернігівщині!

«Рідний Дім» - це єдина з усіх партій, у якої Слово означає Діло. Лідер партії Владислав Атрошенко та його команда в місті Чернігова лише за 5 років досягли того, що Чернігів з останніх місць в 2015-му піднявся на 2-3 місця в зведених рейтингах обласних центрів в 2020 році. Наша мета - продовжити добрі справи разом!

Партія «РІДНИЙ ДІМ», ідучи на вибори, Заявляє, що її робота буде спрямована на досягнення наступних програмних цілей:

1. Завершення децентралізації. Це нарешті припинить дуалізм влади. Виконавча влада повинна зосереджуватись у виконкомах, які обиратимуть громади на всіх рівнях.

2. Нові райони (повіти) необхідно формувати з урахуванням думки представників громад.

3. Агроліси потрібно передати територіальним громадам.

4. Необхідно залишити незмінними джерела доходів місцевих бюджетів та збільшити нормативи зарахування до них - гроші мають лишатися в громадах та йти на їх розвиток.

5. Всі делеговані державою повноваження повинні бути профінансовані на 100% з державного бюджету.

6. Кошти обласного бюджету та всіх цільових державних програм (Державний фонд регіонального розвитку, дорожній фонд, фонд соціально-економічного розвитку, медична та освітня державні субвенції) повинні справедливо розподілятися як у межах держави між областями, так і в області між громадами.

7. Поліція правопорядку повинна бути відділена від кримінальної поліції та підпорядкована місцевій владі.

8. Адміністрування місцевих податків необхідно передати до громад.

9. Ремонти старих будівель шкіл, дитячих садків, лікарень, культурних закладів часто не мають жодного господарського сенсу. Потрібна повна заміна магістральних та розподільчих мереж та будівництво нових приміщень за рахунок міжнародних коштів та коштів державного бюджету на безповоротній основі. Для цього «Рідний дім» ініціює створення відповідної державної програми.

10. Підвищення якості життя саме сільського населення області - принципове завдання для партії «Рідний дім». Сільські жителі повинні мати рівний доступ до медичних, освітніх та соціальних послуг, бути забезпечені всіма видами благоустрою, мати якісне дорожнє покриття та освітлення.

11. Ринок землі повинен бути, але хоча б перші 5 років він має обмежитися виключно створенням державного земельного банку, з прозорими механізмами ціноутворення.

12. Відродження місцевої економіки, підтримка власного виробника та постачальника послуг. У всіх тендерах місцеві компанії та виробники повинні мати не менше 10% цінової преференції, закріпленої на законодавчому рівні.

Партія «Рідний дім» — це команда професіоналів, які віддані інтересам своїх громад. Ми готові взяти на себе відповідальність за розвиток області, бо для кожного з нас Чернігівщина, кожне місто й село, кожна вулиця й будинок — наш Рідний дім.

Посилання[ред. | ред. код]