Оксимець Олена Юріївна

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
(Перенаправлено з Оксимець Олена)

Олена Оксимець — власниця та продавчиня аптечного кіоску ветеринарної медицини, що знаходиться на території Носівського ринку.

З натхненням — до роботи , з відкритим серцем до людей[ред. | ред. код]

Джерело: Василь Чорнозуб «З натхненням — до роботи , з відкритим серцем до людей» // Носівські вісті, 4 серпня 2022 року, №21 (9775)

Завжди привітна, ввічлива, щира, толерантна, справжній фахівець у своїй справі — це про Олену Оксимець, власницю та продавчиню аптечного кіоску ветеринарної медицини, що знаходиться на території Носівського ринку. Саме так характеризують її покупці, які йдуть до неї не лише за ліками для домашніх улюбленців, а й за кваліфікованою консультацією, адже Олена не тільки порадить ефективний препарат, а й докладно розкаже, а коли потрібно й напише докладну інструкцію, як його розводити та приймати. Тож і не дивно, що біля аптеки завжди черга, кому курчаток чи каченят пропоїти, кому песика чи котика, а кому й велику рогату худобу чи коня від якоїсь хворі вилікувати. Олена ж кожному надасть консультацію, що і як робити, бо ж сама за професією — ветеринарний лікар, а якщо вважає, що інформації про анамнез хвороби замало, обов’язково порадить звернутися до ветлікаря, щоб оглянув тваринку чи птицю безпосередньо на місці та вже поставивши точний діагноз призначив відповідне лікування. А іноді й сама, щоб упевнитись у правильності вибору лікування, зателефонує за порадою до когось із практикуючих колег. Отож і результат лікування домашніх улюбленців препаратами від ПП «Оксимець О.Ю.» позитивний.

Ось вже двадцять років своєї підприємницької діяльності ця жінка робить акцент не на отриманні прибутку, а на досягненні головної мети — збереження життя та здоров’я братів наших менших. Адже присяга лікаря ветеринарної медицини, як і клятва Гіппократа — дається один раз на все життя. А давала її Олена навчаючись в Українській сільськогосподарській академії, куди вступила після закінчення середньої освіти в одній із шкіл Скадовська, де народилася та виросла. Спеціальність «Ветеринарна медицина» здобував і майбутній чоловік Олени Володимир, там і познайомились. Закінчивши навчання подружня пара молодих ветеринарних лікарів приїхала до Носівки, Олена займалась вихованням донечок Ані та Маринки, а Володимир почав працювати головним ветеринарним лікарем в колишньому КСП ім.Фрунзе. Згодом і Олена повернулася до професії, вирішивши започаткувати власну справу та відкрити ветеринарний кіоск — на той час перший у Носівці.

Вдома ж бізнес леді перевтілюється у берегиню домашнього вогнища. І хоч доньки вже дорослі, та повсякчас горнуться до щирого маминого серця, звертаються за мудрою порадою, залишаючись з мамою найкращими подругами. Не натішиться молода бабуся й онучатами - Давідом та Дем’янчиком. Цими днями Олена святкує свій ювілейний день народження. Символічно, що саме в другу неділю серпня в Україні відзначається й професійне свято — День працівників ветеринарної медицини. Тож від щирого серця вітаю іменинницю з сонячним ювілеєм, бажаю їй міцного здоров’я, радості, родинного затишку, мирного неба над головою та божої благодаті. З роси й води тобі, шановна колего!