Носівська школа № 4

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Школа № 4 в Носівці

Носівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Носівської міської ради Чернігівської області (Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4) — колишня школа в Носівці, в якій навчали дітей з 1943 по 2020 рік.

Розташовувалася в м .Носівка, по вул. Богдана Хмельницького, 29.

У школі навчалося 330 дітей (2018/2019 навчальний рік).

Рішення про припинення функціонування ЗОШ № 4 прийняли на 53 сесії Носівської міської ради. Увесь педколектив та 320 учнів школи № 4, з 1 вересня 2020 перевели до новозбудованої школи № 5.

Люди[ред. | ред. код]

Директори:

Микола Єфіменко.jpg
Тамара Киричок.jpg
  • Киричок Тамара Василівна, директор Носівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 з січня 2006, старший учитель, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель рос. мови та світової літератури. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 1979 року. Закінчила НДПІ ім. М. В. Гоголя у 1979 році, за спеціальністю «російська мова та література».

Вчителі:[1].

Приступко Микола Іванович, заступник директора з НВР, старший учитель, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель хімії, біології. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працював з 2002 року. Закінчив КПІ ім. Горького у 1977 році за спеціальністю «хімія, біологія».

Яворська Олена Василівна, заступник директора з ВР, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель історії і правознавства. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2003 року. Закінчила Чернігівський ПУ, у 1996 році за спеціальністю «історія право».

Хахуда Лідія Олексіївна — Заслужений учитель України, старший учитель, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель української мови та літератури. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 1977 року. Закінчила НДПІ у 1977 році за спеціальністю «українська мова та література».

Киричок Софія Григорівна — спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії, учитель української мови та літератури. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2007 року. Закінчила НДПУ ім. М. В. Гоголя в 2005 році за спеціальністю «українська мова, українська література та художня культура».

Вітько Вікторія Григорівна — спеціаліст І кваліфікаційної категорії, учитель російської мови та світової літератури. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2005 року. Закінчила НДПУ ім. М. В. Гоголя в 2000 році за спеціальністю «російська мова та література».

Дудка Інна Володимирівна — спеціаліст, учитель англійської мови. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2011 року. Закінчила НДПУ ім. М. В. Гоголя в 2011 році за спеціальністю «англійська мова та друга іноземна»

Половець Наталія Олексіївна — старший учитель, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель англійської мови. Класний керівник 6–го класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 1989 року. Закінчила НДПІ ім. М. В. Гоголя у 1988 році за спеціальністю «англійська мова та німецька мова».

Тірик Оксана Володимирівна — спеціаліст, учитель історії та вихователь ГПД. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2010 року. Закінчила НДПУ ім. М. В. Гоголя в 2009 році, за спеціальністю «історія і правознавство».

Стащенко Юрій Анатолійович — спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель історії, правознавства, інформатики, економіки та предмету «Людина і світ». Класний керівник 7 – го класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працював з 1996 року. Закінчив НДПІ ім. М. В. Гоголя у 1997 році за спеціальністю «історія та народознавства».

Яценко Лариса Володимирівна — спеціаліст І кваліфікаційної категорії, учитель математики. Класний керівник 5 – го класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2002 року. Закінчила НДПУ ім. М. В. Гоголя в 2002 році за спеціальністю «фізика та математика»

Цукрова Наталія Іванівна — спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель географії, природознавства і ОЗ. Класний керівник 9 – го класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 1989 року. Закінчила НДПІ ім.. М. В. Гоголя у 1989 році за спеціальністю «географія».

Скотнікова Валентина Миколаївна — бакалавр, учитель математики. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2014 року. Навчається у НДПУ ім. М. В. Гоголя за спеціальністю «математика».

Левченко Сергій Володимирович — спеціаліст І кваліфікаційної категорії, учитель фізики, астрономії, трудового навчання та художньої культури. Класний керівник 11 – го класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працював з 2003 року. Закінчив НДПУ ім. М. В. Гоголя в 1998 році за спеціальністю «фізика, технічна моделювання».

Самар Світлана Вікторівна — старший учитель, спеціаліст, учитель Образотворчого мистецтва, креслення, трудового навчання. Класний керівник 8 – Б – го класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 1985 року. Закінчила Прилуцьке педучилище ім. І. Я. Франка у 1985 році за спеціальністю «трудове навчання, креслення».

Лук'янчук Ольга Миколаївна — спеціаліст І кваліфікаційної категорії, бібліотекар, вчитель української мови та літератури. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2002 року. Закінчила Глухівський педагогічний інститут у 1995 році за спеціальністю «українська мова та література».

Кіц Неля Юзефівна — старший учитель, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель хімії та біології. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2010 року. Закінчила Полтавський педагогічний інститут у 1983 році за спеціальністю «хімія та біологія».

Мархай Леонід Іванович — спеціаліст І кваліфікаційної категорії, учитель фізичної культури, ЗВ. Класний керівник 10 – го класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працював з 1995 року. Закінчив ЧДПІ у 1995 році за спеціальністю «фізкультура».

Фіщук Світлана Василівна — спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель музики в 1 – 8 класах. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 1994 року. Закінчила НДПІ ім. М. В. Гоголя у 1994 році за спеціальністю «музика».

Куїч Олена Миколаївна — спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії, психолог, соціальний педагог, учитель хімії та біології. Класний керівник 8-А класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2006 року. Закінчила НДПУ ім. М. В. Гоголя у 2000 році з спеціальністю «хімія та біологія».

Труш Любов Дмитрівна — спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, класовод. Класний керівник 3 – А класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2004 року. Закінчила Чернігівський педінститут у 1995 році, за спеціальністю «початкові класи».

Ігнатенко Валентина Юхимівна — спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, класовод. Класний керівник 4 - Б класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2004 року. Закінчила Чернігівський педінститут у 2001 році, за спеціальністю «початкові класи».

Гришко Людмила Василівна — старший учитель, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, класовод. Класний керівник 1 - А класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 1981 року. Закінчила Чернігівський педінститут у 1987 році, за спеціальністю «початкові класи».

Буднікова Алла Іванівна — старший учитель, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, класовод. Класний керівник 2 - А класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 1987 року. Закінчила Чернігівський педінститут у 1982 році, за спеціальністю «початкові класи».

Крилач Ольга Вікторівна — спеціаліст, класовод. Класний керівник 3 - Б класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 1987 року. Закінчила Прилуцьке педучилище у 1987 році, за спеціальністю «початкові класи».

Якушенко Галина Миколаївна — старший учитель, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, класовод. Класний керівник 4 - А класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 1984 року. Закінчила Чернігівський педінститут у 1984 році, за спеціальністю «початкові класи».

Лахно Лідія Андріївна — старший учитель, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, класовод. Класний керівник 1 - Б класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2004 року. Закінчила Прилуцьке педучилище у 1971 році, за спеціальністю «початкові класи».

Ременюк Валентина Миколаївна — старший учитель, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, класовод. Класний керівник 2 - Б класу. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 1987 року. Закінчила Чернігівський педінститут у 1987 році, за спеціальністю «початкові класи».

Савченко Віра Вадимівна — спеціаліст, педагог – організатор. У Носівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 працювала з 2012 року. Закінчила НДПУ ім. М. В. Гоголя у 2014 році за спеціальністю «російська мова та література»

Історія[ред. | ред. код]

Школа була відкрита в 1943 році, відразу після визволення Носівщини від німецько-фашистських загарбників. Спочатку це була неповна середня школа. В 2001 школа перетворена з неповної на загальноосвітню школу школу I - III ступенів завдяки зусиллям тодішнього директора Єфіменка Миколи Сергійовича, який працювавна цій посаді протягом 1990-2005 років.

Перший випуск 11 класу відбувся 2002 року.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]