Ромашка (дитячий садок)

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Дитсадок Ромашка

Носівський дошкільний навчальний заклад «Ромашка» Носівської міської ради Чернігівської області — працює в цукрозаводському мікрорайоні Носівки по вул. Цукрозаводській, 8

Про облаштування закладу сучасною тротуарною плиткою доріжка в 2020 році потурбувався генеральний директор ТОВ «Носівський цукровий завод» Ігор Войтко.[1]

Станом на вересень 2021 в ДНЗ «Ромашка» — 2 групи, 62 дитини.[2]

Історія[ред. | ред. код]

Люди з вулиці Рябухи в Носівці 03.jpg

Вихованці дитячого садка Носівського цукрозаводу, автор Микола Розум (1926—1977). Десь 1954 рік. У третьому ряді друга зліва — Валя Розум (1949—2022).

Люди[ред. | ред. код]

Маленькі жителі Цукрозаводу відвідуватимуть відремонтований дитячий садок[ред. | ред. код]

Джерело: В новому навчальному році маленькі жителі мікрорайону в межах Цукрозаводу відвідуватимуть якісно відремонтований дитячий садок, Носівська міська рада, 10 вересня 2012

Дошкільний навчальний заклад № 2 «Ромашка відвідує 68 дітей. Хоча садочок і невеликий. Але цінний для жителів мікрорайону Цукрового заводу. Дитина, яка потрапить сюди буде як удома, тобто доглянута по-домашньому.

Вихователі наглядають за дітьми як за своїми. Зранку і до вечора приміщення садочку наповнюється радісними та дзвінкими голосами дітей – дехто з них ще привикають до нової домівки, а інші почувають себе в ній впевнено та вільно.

В садочку повністю відремонтовано покрівлю, пофарбовано підлогу, вікна двері та поклеєно шпалери. Дошкільний навчальний заклад забезпечено всім необхідним, сучасним, в ньому створені всі умови для повноцінного виховання і розвитку дітей.

Вихователі (Максименко Наталія Миколаївна, Руденко Людмила Василівна та Висовень Тетяна Миколаївна) душею і серцем вболівають за мікроклімат в дитячому садку та за його маленьких мешканців, адже це людина, з якою дитина проводить іноді більше часу, ніж з батьками.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Подарунок для «Ромашки», Життя громади - інформаційний бюлетень Носівської міської ради, Facebook, 8 грудня 2020
  2. Мережа закладів дошкільної освіти, Носівська міська рада, 23 вересня 2021