Ворошилов Вячеслав Миколайович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Вячеслав Ворошилов, 2015

Вячеслав Миколайович Ворошилов (народився 23 квітня 1975) — директор Носівського міського будинку культури, депутат Носівської міської ради 7 скликання.

Громадський діяч[ред. | ред. код]

Станом на грудень 2020 — голова ради директорів закладів культури Чернігівської області,

Політик[ред. | ред. код]

Був членом фракції політичної партії «Наш край» у Носівській міській раді 7 скликання.

Відзнаки[ред. | ред. код]

 • Грамота Святошинська районна у м. Києві державна адміністрація управління освіти за вагомий внесок у реалізацію державної освітньої політики. (Начальник управління освіти І.Л.Комісарова) 2002р.
 • Диплом за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в Святошинському районі м. Києва (Голова Святошинської районної у м.Києві державної адміністраці С. Рюмшин) 2003р.
 • Грамота Відділ культури і туризму, національностей та РЕЛІГІЙ районної державної адміністрації за підсумками роботи у 2014 році. (Начальник відділу культури і туризму, національностей та РЕЛІГІЙ Антонович Л.І.) 2015р.
 • Почесна грамота Носівської районної ради за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва в районі та з нагоді дня працівника культури та майстрів народного мистецтва. (Голова Носівської районної ради Ігнатченко В.М.) 2016р.
 • Подяка депутата Чернігівської обласної ради за особистий внесок у розвиток культури району, формування нової Творчої еліти, та з нагоді Всеукраїнського дня ПРАЦІВНИКІВ культури та майстрів народного мистецтва. (Депутат Чернігівської обласної ради Баришовець С.В.) 2016р.
 • Почесна грамота Департаменту культури і туризму, національностей та РЕЛІГІЙ Чернігівської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоді підбиття Підсумків 2016 року. (Директор Департаменту О.В.Левочко) 2017р.
 • Грамота Департаменту культури і туризму, національностей та РЕЛІГІЙ Чернігівської обласної державної адміністрації за вагомі духовні здобутки креативні, творчі ідеї, популяризацію народного мистецтва,  та вміння яскравого і змістовного їх втілення 2016 року. (Директор Департаменту О.В.Левочко) 2018р.
 • Подяка Відділу культури і туризму Носівської міської ради черніговської області за сумлінну працю, особистий внесок у розвіток культури громади, а також з нагоди всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва (Начальнік відділу культури і туризму Носівської міської ради Л.І. Антонович) 2019р.
 • Грамота Департаменту культури і туризму, національностей та РЕЛІГІЙ Чернігівської облдержадміністрації за вагомі Духовні здобутки, креативні, творчі Ідеї, популяризацію джерел народного мистецтва та вміння яскравого і змістовного їх втілення (Директор Департаменту О.В.Левочко) 2019р.
 • Почесна грамота обласного народного центру народної творчості Чернігівської області голові ради директорів клубних закладів області, директору Носівського міського будинку культури за високі професійні якості і вміле керівництво, за оригінальність та креативність мислення в найважливішій із сфер – культурі (Директор Юлія Солонець) 2021р.
 • Подяка департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації Обласне методичне об’єднання працівників культури та викладачів хореографії, образотворчого і театрального мистецтва освітніх закладів культури і мистецтв КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької Чернігівської обласної ради» (Голова методичного об’єднання Володимир ДОРОХІН) 2022р.
 • Почесна грамота департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації за високу професійну діяльність, сумлінну працю, та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. (Директор департаменту Людмила Замай) Листопад 2023р.

Вітання Носівського міського будинку культури з Різдвом Христовим. Січень 2021.

Колядки виконують (зліва-направо): Микола Лазаренко, Ярина Чухліб, Надія Приходько, Алла Боженко, В'ячеслав Ворошилов.

Посилання[ред. | ред. код]