Народний художній хор «Васильки» імені Василя Бурноса

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
(Перенаправлено з Васильки)
«Васильки» (2015)

Народний художній хор «Васильки» імені В. Бурноса — дитячий хор з Носівського ліцею № 1.

Художні керівники: Євсович Наталія Олександрівна, Євсович Сергій Валерійович.

Концертмейстер: Сарібєкян Світлана Василівна.

Історія[ред. | ред. код]

Хор заснований в 1991 в Носівській школі № 1.

Засновник і багатолітній керівник хору — Василь Іванович Бурнос (1955–2009) — вчитель музики, згодом заслужений вчитель України.

Відзнаки[ред. | ред. код]

Хор є лауреатом:

  • багатьох конкурсів та фестивалів у м. Ялта, м. Харків, м. Рівно, м. Чернівці, м. Гомель (Білорусь).
  • Всеукраїнського дитячого хорового фестивалю,
  • гран-прі фестивалю «Співає юність України» (2007), місто Київ.

"Від Бога наша пісня..."[ред. | ред. код]

Джерело: Наталія Євсович"Від Бога наша пісня...", 25 травня 2021

Ось і пройшов наш 30-й ювілейний концерт "Народного художнього колективу"хору "Васильки"імені В. Бурноса Носівської міської гімназії лауреата та володаря Гран-прі багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів.

На цей раз концерт був благодійним в знак підтримки маленького хлопчика Єгора Кудрявського та його батьків, які борються з тяжкою недугою. Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів для Єгора, ми зібрали 2205 грн.

30 років для колективу мало чи багато...

Думаю, що багато, але це і чудовий вік!

Вже є, чим пишатися, але і до чого прагнути теж є.

Ще є енергія і запал для досягнення все нових і нових висот. Є молодечий ентузіазм, але і накопичений досвід теж є.

Приємно, що на наш концерт з привітаннями, квітами, подарунками завітали почесні гості: Директор гімназії (2000-2020років) Заслужений вчитель України Сліпченко Любов Іванівна, директор міської гімназії Нечес Ірина Миколаївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тонконог Наталія Василівна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Вершняк Вікторія Миколаївна, а також випускники, батьки та всі глядачі, хто є шанувальником нашого колективу.

Ще у далекому 1991 році колектив створив вчитель музики, а згодом Заслужений вчитель України Василь Іванович Бурнос. Його ідею про створення дитячого хорового колективу підтримала директор тоді ЗОШ #1, а згодом міської гімназії Сліпченко Любов Іванівна.

Почалась кропітка робота:відбір та прослуховування діточок молодших класів, які мали слух та вокальні здібності... Так створювався колектив). З кожним роком хор поповнювався новими дітками, для занять хору було виділено кабінет, який став одним з кращих в області, звідки й зараз лунають дзвінкі дитячі голоси.

Історія колективу багата на різні події: репетиції, конкурси, фестивалі, подорожі з концертами, пошиття сценічних костюмів, цікаві зустрічі...

На базі хору було створено вокальні ансамблі: фольклорний ансамбль "Чебреці" та естрадний ансамбль "Фантазія".

Випустилось чимало яскравих солістів, кожен з яких відрізняється своїм неповторним тембром голосу та діапазоном.

Разом переживали різні моменти життя...

Найболючіший — це втрата керівника(2009 р.).

А далі порожнеча... Що буде далі, невже хор більше не зазвучить???

Ми зазвучали. Попри всі негаразди, які відбувались з нами, можливо, трохи по-новому, але "Васильки" підняли свої вітрила і заспівали!!! Дякуємо нашим учням батькам, дирекції гімназії, особливо, Любов Іванівні Сліпченко, що повірили в нас, в наші можливості та довірили нам дорогоцінний скарб хор "Васильки"!!!

Дякуємо нашим благодійникам, меценатам, тим людям, які долучались до комфортного існування хору, щоб наш хор звучав далеко за межами України, в гарних костюмах, з сучасною апаратурою: губернатору Чернігівської області (1999-2002) Бутку Миколі Петровичу, Народному депутату України Куровському Івану Івановичу, Народному депутату України Рудьковському Миколі Миколайовичу, Народному депутату України, а нині Ніжинському міському голові Кодолі Олександру Михайловичу.

В хорі вже виросли цілі покоління, випускники приводять вже своїх малят, а це означає, що колектив живе!!!

Всім нашим учням, випускникам бажаємо міцного здоров'я, неймовірних ідей і сміливості для їх втілень. Нехай в житті все буде радісно і весело. І кожен день приносить враження, які змусять тріпотіти серце від радості!!!

"Хто співає, той щасливий".

"Хай квітнуть Васильки по всій Україні!!!"

З Днем народження нас всіх!!!!

Посилання[ред. | ред. код]