Редагування Чорнозуб Василь Іванович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
[[Файл:Василь Чорнозуб.jpg|міні|Василь Чорнозуб]]
+
'''Василь Іванович Чорнозуб''' (народився [[28 січня]] [[1950]] — помер 7 грудня 2022) — завідувач відділу по незаразних хворобах тварин, лікар ветеринарної медицини в [[Носівська районна державна лікарня ветеринарної медицини|Носівській районній державній лікарні ветеринарної медицини]].
  
'''Василь Іванович Чорнозуб''' (народився [[28 січня]] [[1950]] в селі Попівка Черкаської області — помер [[7 грудня]] [[2022]]) — завідувач відділу з незаразних хвороб тварин, лікар ветеринарної медицини в [[Носівська районна державна лікарня ветеринарної медицини|Носівській районній державній лікарні ветеринарної медицини]].
+
Освіта вища, безпартійний, пенсіонер, проживає: Носівка.  
  
Закінчив Білоцерківський університет ветеринарної медицини. Протягом 10 років працював головою колгоспу «[[Рассвет]]» у селах Ганнівка, Софіївка.
+
Член ради [[Організація ветеранів Носівської територіальної громади|Організації ветеранів Носівської територіальної громади]]
  
20 років був серед очільників ветеринарної медицини в Носівському районі.  
+
Контакти: Тел. 2-17-31
  
Був членом ради [[Організація ветеранів Носівської територіальної громади|Організації ветеранів Носівської територіальної громади]].
+
== Неочікуваана і гірка звістка ==
 +
:Джерело:
 +
На 72-у році життя завершилася життєва стежка Василя Івановича Чорнозуба - талановитого керівника, господарника, людини надзвичайно активної, великого оптиміста і життєлюба.
  
== Родина ==
+
Василь Іванович народився на Черкащині, однак, вже більше півстоліття своєю другою батьківщи­ною вважав Носівщину. Здається, немає жодно­го села чи віддаленого висілочка, де б він не по­бував у своїх професійних справах ветспеціаліста, керівника сільгосппід­приємства чи затим вже очільника усієї ветери­нарної служби району. Василь Іванович очоли­в один із колгоспів степової зони Носівщини і був для своїх працівників справжнім керманичем, завдяки професійності та хазяйновитості якого практично всі галузі да­вали чималі прибутки, покращувалася соціальна інфраструктура та вело­ся житлове будівництво. За роки його головування на території господарст­ва побудували школу й лазню, увічнили пам’ять загиблих у роки війни земляків пам’ятниками та обелісками, тут з’явилася їдальня, дорога з твердим покриттям, майстерня та інші виробничі приміщен­ня.
Дружина Клавдія Михайлівна, сини Олександр, Ігор.
 
  
== Життєва стежка ==
+
А далі на двадцять років вете­ринарія знову стала його професією. Нові приміщення ветлікарень з’явилися у Мрині та Сте­пових Хуторах, провели їх реконструкцію у Рівчак-Степанівці, Володьковій Дівиці та Іржавці. Для ве­теринарних спеціалістів почали споруджувати житлові будинки та квар­тири, суттєво поліпшили­ся умови їхньої праці.
:''Джерело: {{Cite web | url = https://www.facebook.com/groups/1115239838678801/posts/2153800908156017 | title = Неочікуваана і гірка звістка| publisher = Життя громади — інформаційний бюлетень Носівської міської ради| author = | date = 7 грудня 2022 | access-date = | language = }}''
 
На 73-у році життя завершилася життєва стежка Василя Івановича Чорнозуба — талановитого керівника, господарника, людини надзвичайно активної, великого оптиміста і життєлюба.
 
  
Василь Іванович народився на Черкащині, однак, вже більше півстоліття своєю другою батьківщи­ною вважав Носівщину. Здається, немає жодно­го села чи віддаленого висілочка, де б він не по­бував у своїх професійних справах — ветспеціаліста, керівника сільгосппід­приємства чи затим вже очільника усієї ветери­нарної служби району. Василь Іванович очоли­в [[Рассвет|один із колгоспів]] степової зони Носівщини і був для своїх працівників справжнім керманичем, завдяки професійності та хазяйновитості якого практично всі галузі да­вали чималі прибутки, покращувалася соціальна інфраструктура та вело­ся житлове будівництво. За роки його головування на території господарст­ва побудували школу й лазню, увічнили пам'ять загиблих у роки війни земляків пам'ятниками та обелісками, тут з'явилася їдальня, дорога з твердим покриттям, майстерня та інші виробничі приміщен­ня.
+
З турботою про лю­дей - цей вислів зав­жди був незмінним для В.І.Чорнозуба в його професійній діяльності і в житті. Бо й після виходу на заслужений відпочинок він знову був у турботах тепер вже ветеранів, очоливши міську ветеранську організацію. Він до останнього був у строю, як завжди з усмішкою, гумором, потрібними словами підтримки . Ще вчора на заході, де вшановували волонтерів і військових, він тримав слово, як завжди коротке, хвилююче, патріотичне, що відгукувалося болем і вірою у серцях присутніх.
 +
А сьогодні зранку Василя Івановича нестало…
  
А далі на двадцять років вете­ринарія знову стала його професією. Нові приміщення ветлікарень з'явилися у Мрині та Сте­пових Хуторах, провели їх реконструкцію у Рівчак-Степанівці, Володьковій Дівиці та Іржавці. Для ве­теринарних спеціалістів почали споруджувати житлові будинки та квар­тири, суттєво поліпшили­ся умови їхньої праці.
+
Носівська міська рада, виконавчий комітет глибоко сумує з приводу передчасної смерті В.І.Чорнозуба, розділяє біль непоправної втрати з дружиною, Клавдією Михайлівною, синами, всіма рідними і близькими покійного.
  
З турботою про лю­дей — цей вислів зав­жди був незмінним для В. І. Чорнозуба в його професійній діяльності і в житті. Бо й після виходу на заслужений відпочинок він знову був у турботах тепер вже ветеранів, очоливши міську ветеранську організацію. Він до останнього був у строю, як завжди з усмішкою, гумором, потрібними словами підтримки. Ще вчора на заході, де вшановували волонтерів і військових, він тримав слово, як завжди коротке, хвилююче, патріотичне, що відгукувалося болем і вірою у серцях присутніх.
+
Вічна пам’ять!
  
[[Категорія:Голови колгоспів]]
 
[[Категорія:Ветеринари]]
 
 
[[Категорія:Люди Ч]]
 
[[Категорія:Люди Ч]]

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Шаблон, використаний на цій сторінці: