Сіренко Крістіна Юріївна

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Крістіна Сіренко у парадно-вихідній формі, 2019

Сіренко Крістіна Юріївна (народилася 12 січня 1988 в селі Мрин) – кандидат економічних наук, доцент.

Життєпис[ред. | ред. код]

Закінчила Мринську ЗОШ І-ІІІ ступенів в 2005 році.

У 2010 році закінчила Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію спеціаліста з фінансів.

В 2015 р. захистила дисертацію в Національному університеті "Чернігівська політехніка" та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.

В 2019 році присвоєно вчене звання доцента.

Мама: Сіренко Ніна Миколаївна (нар. 1966) — секретар (з 2011), в. о. голови (2017—2020) Мринської сільської ради.

Науковець[ред. | ред. код]

В 2021 р. пройшла Міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (180 год – 6 кредитів), Польща – Україна.

В 2023 р. пройшла Міжнародне стажування  за програмою підвищення кваліфікації «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» (180 год – 6 кредитів), м. Рига, Латвійська Республіка.

Член редколегії Наукового журналу «Науковий вісник Сіверщини. Серія: Освіта. Соціальні та поведінкові науки», що включений до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б».

Автор понад 80-ти публікацій, з них: 6 – навчальні та навчально-методичні посібники; 5 – включені до науково-метричних баз Scopus та Web of Science; 6 – монографій; 7 – наукові публікації в іноземних наукових виданнях; 20 –наукові публікації включені до переліку наукових фахових видань України та більше 50-ти – виступів на конференціях, Круглих столах.

Наукові інтереси: державне регулювання інноваційного розвитку; фінансово-економічна діяльність підприємств установ виконання покарань; управління ресурсами установ виконання покарань; вдосконалення та розвиток пробаційних інструментів.

Є розробником освітньо-професійної програми підготовки фахівців на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 – «Економіка».

Посилання[ред. | ред. код]