Редагування Скрипець Андрій Петрович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 40: Рядок 40:
  
 
:Ветеран педагогічної праці [[Шовкун Марія Кирилівна|Шовкун М. К.]]
 
:Ветеран педагогічної праці [[Шовкун Марія Кирилівна|Шовкун М. К.]]
 
== Андрій Петрович Скрипець ==
 
:''Фрагменти з нарису «Андрій Петрович Скрипець» у книзі Сергія Іващенка «[[Школа. Записки дивака]]»''
 
Андрій Петрович Скрипець був досвідченим та фаховим завучем, але його аж ніяк не можна було назвати стандартним завучем радянської школи. Він був особистістю, людиною непересічною, цікавою, умів говорити з людьми, був видною людиною в Носівці, учні й батьки його поважали.
 
 
Йшли роки, минула чверть століття. Якось Сергій їхав електричкою з Дослідної до Ніжина, і побачив у цьому ж вагоні Андрія Петровича, з яким їхав і його дорослий син був у військовій формі і в погонах підполковника. Андрій Петрович був все такий же стрункий, очі — все такі ж — довірливі, доброзичливі, проникаючі в душу, волосся густе, ще не зовсім посивіле.
 
  
 
== Відзнаки ==
 
== Відзнаки ==

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни, внесені вами до Енциклопедія Носівщини, можуть редагуватися, доповнюватися або вилучатися іншими користувачами. Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжально редагувалось — не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що наведене тут написано вами особисто або запозичено з джерела, яке є суспільним надбанням, або подібного вільного джерела (див. Енциклопедія Носівщини:Авторське право).
Не публікуйте тут без дозволу матеріали, захищені авторським правом!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)